Emeklilik başvuruları kaç günde sonuçlanır?

merhaba öncelikle hayırlı sabahlar dilerim iyi hafta sonu dilerim efendim benim sizden sorum olacak bu konuda bir yardımınızı bekliyorum ben ayın 16/04/2012 tarihinde vergiindiriminden emekliliğe baş vurdum tassiz nomu aldım bu gün ayın 03/06/2012 si oldu bir cvp alamadım tahminiz kaç günde sonuçlanır. 1971 doğum 1993 ssk başlangıcı 5687 prim kazanç 196.345.56 ne kadar maaş bağlanır tskr ederim

Merhaba,
16/04/2012 tarihinde vergi indirimi içinmi başvurdunuz, yoksa daha önce vergi indirimi aldınızda 16/04/2012 tarihinde emekliliğemi başvurdunuz?

Selamlar,

Sabah bu mesajı okuduğumda nasıl heyecanlandım. Halil kardeşim ben de inşallah bu ay sonunda sgk ya gidip dilekçe vereceğim emeklilik için. Bir aksilik olmazsa bu ay son ama demek bu kadar uzun sürebiliyormuş.

Neyse hayırlısı olsun, uzun da sürse sonuç hayırlı olsunda.

hayırlı sabahlar halilbey ben vergiindirimini 23/03/2012 tarihinde aldım emekliliğe 16/04/2012 tarihinde sskya baş vurdum tassiz nomu aldım bu gün ayın 03/06/2012 tarih olmuş hala bir gelişme yok cvplar için tskr ederim edevlete baktığımda işleme alındı zimnetten cıkarıldı diye birseyler yazıyor tahminen kaç günde belli olur

Emeklilik başvuruları 1-2 ayda sonuçlanır. Eğer hizmet birleştirmesi varsa bu süre birazdaha uzayabilir. Size emeklilik işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek için başvuru yapmış olduğunuz müdürlüğe uğramanızı veya telefonla arayıp tahsis servisi ile görüşmenizi tavsiye ederim.

:) toplamda 35 gün sürdü ve ben dilekçeyi verdikten sonra yaklaşık bir ay gibi kısa bir zamanda emekli oluverdim. Hayatta en çok istediğim şeylerden biriydi emeklilik ve bunu başarmış olmanın mutluluğunu hala her ay yaşıyorum.

Darısı tüm emekliliği isteyen arkadaşların başına. Yok bu duygu anlatılmaz sadece yaşanır ve eminim sizler de yaşayınca bana hak vereceksiniz hele bir de çok zor işe gidip gelen biri için emeklilik harika bir duygu...

Geri