Emeklilik için SGk'dan ne zaman çevap gelir?

Merhaba arkadaslar
Engelli emekliligi icin sgk ya evraklarimi ve dilekcemi verdim evraklarim pürüzsüz sgk dan olumsuz bir cevap gelirmi ve ne kadar zamanda sonuclanir?

Öncelikle hayırlısı olsun arkadaşım.Şimdi çok uzun sürmüyor emeklilik işlemleri.Benimkisi tam 35 günde onaylanmıştı.e-devlet sitesindende takip edebiliyorsun.Ayrıca emekliliğiniz onaylanmıştır diye mesaj geliyor. tlf.nuna.Rabbim sağlık ve mutlulukla emeklilik nasip etsin inş.Bekleyen tüm arkadaşlarada,sanada

arkadaşlar kronik böbrek hastasıyım koluma fistül takıldı yeni olduğu için daha diyalize başlanmadı sgk maluliyet için müracaat ettim kurumundan gönderilen ilgi yazısı ne anlama geliyor.ilgide kayıtlı sağlık raporunun incelenmesi sonucu ****** bağkur ve********T.C numaralı sigortalısı *******gençkan ın dosyası merkez müdürlüğünüzde olduğundan dolayı,ilgide kayıtlı sağlık kurul raporu ve ekleri yazımız ekinde gönderilmiştir bu gönderilen yazı nedir?

Ben 2 . derece vergi indiriminden geçen yıl bir yıl süreli olarak emekli oldum bu sene tekrar ünüversiteden % 70 ile rapor alarak aralık ın 4 de Ankara ya gönderildiğini öğrendim hala cevap gelmedi ve maaşımı kestiler bunun için ne yapmam lazım .

Geri