Emeklilik için vergi indirimi şart mı.???

Merhaba

Kamuda çalışıyorum.12 yılımı doldurdum.%40 engelim var.Emekli olabilmek için vergi indirimi almam şart mı.?

iki konuda rapor istenir: Belli hastalıklar(iyileşme süreci olabilen ) ve rapor üsüle uygun yapılmamışsa(eksik bilgi vs..).

Ruhsal engeli olan birinden SGK rapor isteyebilir. Öncelikle emekliliğiniz geldiğinde dilekçe vereceksiniz; sonuçta ne olacağı belirsiz... belki sizi hastaneye sevk edip rapor isteyebilir.

iki konuda rapor istenir: Belli hastalıklar(iyileşme süreci olabilen ) ve rapor üsüle uygun yapılmamışsa(eksik bilgi vs..).

Ruhsal engeli olan birinden SGK rapor isteyebilir. Öncelikle emekliliğiniz geldiğinde dilekçe vereceksiniz; sonuçta ne olacağı belirsiz... belki sizi hastaneye sevk edip rapor isteyebilir.
Şimdilik erken ama ben devamlı tıp fakültesinde muayene oluyorum.Sgk da sağlık raporu çıkartmak için hastane tercih edebiyormuyuz.Tıp fakültesinde sağlık raporu çıkartmak istiyorum.

SGK yetkilisine söyleyebilirsiniz. niye kabul etmesin.

Yalnız kural şu: onlar seni sevk edecekler. Sevk yazısı olmadan gitmeyin, sevk yazısı olmadan getirilen elden verilen raporunuzu da kabul etmeyebilir..

Geri