Emeklilik Tablosundaki Tutarsızlık! Destek Kampanya!

marto1

Üye
Üye
İlgili Admine ricam konu başlıkları birleştirilmesin bu konuda desteğe ihtiyamız var Hatta sabit kalma imkanı varsa duacınız oluruz.

Konuya duyarlı olalım engelli emekliliğinde 2008 öncesi sigortalı olup 20 yıl çalışma zulmüne karşı başlatılmış bir kampanyadır.

Konuyla ilgili desteğinizi rica ediyorum sonuçta engelli çalışan her bireyi etkileyecek bir durum

Konu ile ilgili değişiklik ekleme düzenleme isteyen olursa kampanyamıza ekler ve değiştirebilirz

Hep Destek Tam Destek

https://www.change.org/p/%C3%A7al%C4...edium=copylink

marto1

Üye
Üye
56 destekçi 100 destekçiye ulaşmak için 44 imza daha gerekiyor
keşke biraz daha destekçimiz olsaydı bu konuyla ilgili ama ben pes etmeyeceğim çünkü sesimizi duyanlar oldu ve inanıyorumki bir çözüm kavuşturucaz bu mevzuyu
Şuan kim okuyorsa başlığı kim olursa olsun emekli olsun memur olsun ne olursa olsun biz engelliyiz birbirimize destek olmamız lazım bir yerde birilerin gür sesi olmalıyız
haydi arkadaşlar !!

marto1

Üye
Üye
41 kişi kaldı lütfen rica ediyorum çevrenizle eş, dost, akraba, arkadaş, herkesle paylaşılmasında fayda var hatta mümkünse facebook,twitter da paylaşırmısınız

marto1

Üye
Üye
sgk dan bugün itibari ile resmi yazı geldi sgk daki uzman da burdaki çarpıklığın farkında resmi yazıda kanun yapıcıların yasal düzenleme gerekmekte olup yasal yapma yetkisi TBMM dir demiz bizlerde uygulayıcısıyız yazmış

benzer ifade kamu denetimi kurumundan resmi yazı geldi zaten ombustman sgk ya yönlendirmiş onlarda bugün cevap verdi resmi yazı bende imza kampanyasına bazı bilgiler gizli kalmak kaydı ile ek yapıp tbmm ye gidecek

ilgili kişilere mail atmaya başladım sgk yazısını haydi arkadaşlar destek!!

Tekerlekli Sandalye