Emeklilikte kontrol muayenesi

Vergi indirim emeklilik sakarya ikametgah ediyorum.şirketimiz merkez istanbul olduğu için emeklilik istanbuldan emeklilik müracaat edecem sorunum sakarya hastaliğim geçmiş orasi kontrolle çağirlirsam nereye kontrol gönderecekler.

merhaba ikametgah ve engellirapor sakaryadan aldım.emeklilikte istanbuldan emeklilik gerekiyor.kontrol muayenesi çağrılırsam hangi hastahaneye sevk edecekler.istanbul sevk ederlerse hastalık geçmişim sakaryada

SGK belge isteyecek anlaşırsanız Sakarya olabilir.

Zaten SGK sizi hastaneye yönlendirecekler sizde gidip Sakaryadaki hastane talep edebilirsiniz. Kabul ederlerse sıkıntı yok. Belge üzerine hastane ismi yazılacak...

Sakarya hastahanede geçmişim var psikiyatri hastasiziyim bipolar %40 sürekli raporum var.inşallah dediğiniz gibi olur tşk

istanbul'a giriş çıkış madem yasak. CORONA var diye.
Müsaitseniz Sakarya'da il SGK müdürlüğüne gidip danışabilirsiniz. Belki de İstanbul'a gitmenize gerek kalmayabilir.

vergi indirimim sürekli rapor sürem bitse de müracat etmeme gerek yok her halde değilmi?..engelli emekliyim bu arada?

Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. 3 yıl önce malulen emekli oldum. Şimdi SGK'dan bana yazı gelmiş. Malulen emeklilik kontrol muayenesi istiyor. Hastaneler de koronavirüs nedeni ile hasta kabulü yapmıyor. Sağolsun https://sgkbilgisi.com/malulen-emeklilik-sorgulama/ sayfasında uzman arkadaş mazeret olduğu için sıkıntı olmaz aylık kesilmez dedi ama ben yine de tereddüt yaşıyorum. Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi ? Teşekkür ederim şimdiden.

Geri