En iyi akülü sandalye hangisidir?

• Konuyu başlatan ENB ESKİÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
Merhaba arkadaşlar akülü sandalye almayı düşünüyoruz ama piyasada o kadar çok akülü sandalye markası varki hangisini alırsak iyidir uzun ömürlü gider diye fikrinizi almak istiyorum

Varsa kullandığınız akülü arabaları yazarmısınız memnunmusunuz bana hangisini tavsiye edersiniz.

birde benim yeşil kartım var yeşil kartım akülü sandalye alırsam bir kısmını karşılarmı?

arkadaş almıştı onun ssk sı vardı onun bir kısmını karşıladı ama yeşilkartta karşılıyomuu bilmiyom.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yaklaşık 20 yıldır akülü sandalye kullanıyorum. 100 defa akülü sandalye alsam 100 ünde de Meyra alırım.
Daha önce değişik marka model sandalye kullandım hepsinde bir sorun çıkıyordu son 4-5 yıldır Meyra kullanıyorum ve bu 4-5 yıl zarfında tık demeden çalıştı. Hemde dağ bayır demeden gezerim buna rağmen hiç ama hiç bir arızasını görmedim. üstelik sandalyem 2. el.

Sizede ısrarla Meyra marka akülü sandalye tavsiye ederim.

Ama şu var Meyranın Sıfır akülü sandalyeleri çok astronomik rakamlarda. Fakat 2. el sandalyeleri çok makul fiyatlarda temiz bir 2. el sandalye bulursanız alın.

Yeşil kart karşılıyormu sorusuna gelince evet karşılar. Tabi sıfır araba yı karşılıyor ve kendi seçtikleri arabayı size verirler sizin marka model secme şansınız yok.

Bunun için "akülü sandalye kullanmalıdır" ibareli bir raporla kaymakamlığa müracaat etmelisiniz. 1700- 1800 tl civarı bir para öder kaymakamlık.

Ama şunu söylemeliyim ben olsam hiç yeşil kartla uğraşmam.

Bunun sebebi şu piyasadaki en ucuz ( dolayısıyla en dandik ) sandalyeyi alır onlar. karşıladıkları para da bence çok az.

Yeşil kartla uğraşmaktansa gider 2. el bir meyra optimus a 3000-3500 tl verir ( piyasa fiyatları aşağı yukarı bu kadar) bakardım keyfime.

Tabi bu tamamen kendi fikrim. son karar sizin.

Kolay gelsin...

yalvaçlı_32

Üye
Üye
ben emekli sandığından yararlanıyorum akülü sandalye alabilir miyim?
tam bilmiyorum ama raporumda "akülü sandalye kullanır" ibaresi yok galiba ne yapmamız gerekir?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Alacağınız raporda "akülü sandalye kullanması uygundur" ibaresinin olması gerekiyor. O ibare olmadan alamazsınız malasef. Yapacağınız şey o ibareyi ekletmek için yeni rapor çkartmak. Tabi önce DR görecek ve akülü sandalye kullanıp kullanmayacağınıza olur verecek.

yalvaçlı_32

Üye
Üye
"akülü sandalye kullanması uygundur" ibaresini eklettikten sonra verirler mi akülü sandalyeyi (emekli sandığı için)

sinandeniz

Üye
Üye
wollex marka sandalyeye bulaşmamanı tavsiye ederim berbat bi marka birde yeşilkart 2400 TL sini karşılıyo akülüsandalye kulanması uygundur raporun olması lazım sen istersen üzerine birazdaha para katıp iğibisandalye alabilirsin amaaaaa şöyle bişe var devlet sana sandalyeyi verdiğpi zaman sana zimmetliyo o sandalyeyi ister üzerine para koy daha pahalı bi sandalye al ister 2400 TL lik bi sandalye al sandalyeyi satamassın atamassın kimseye veremessin buşekilde zimmetledikten sonra sandalye ölene kadar senin

yalvaçlı_32

Üye
Üye
wollex marka sandalyenin ne gibi kötü yanları var alacağımız sandalyenin özellikleri nasıl olmalıdır?

sinandeniz

Üye
Üye
aküsü iğideğil ve çekim gücü pek yok ben wollex marka kullanıyorum daha alalı 2 ay olmadı nerdeyse bozuldum bozulacam diyo :D

reward84

Üye
Üye
arkadaşlar benim elimde imc 109 var 6000 tl ye aldım babam kötülendiği için artık kullanalmıyor sadece 4 ay kullanabildi 4500 tl ye satıyorum bende çok araştırdım ama çok iyi bir araba ve güç uzun mesafe istiyorsanız ben bu aracı tek geçerim satıyorum diye demiyorum ama bende neredeyse 1 yıl araştırdım numaram 05433511156 bilgi için aravabilirsiniz fotograflarıda bunlar Imc 109 tertemiz sorunsuz akülü sandalye sadece 4 ay kullanıldı - Sahibinden Akülü Tekerlekli Sandalye sahibinden.com'da - 137120108

yalcin.41

Üye
Üye
Merhaba

Şuanda araç alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu servis ve yedek parça desteği olmalıdır.

Şu da bir gerçektir ki bu konuda Türkiye de en iddialı iki firma vardır.

Bunlar lamira ve belmo dur.
Nacizane tavsiyelerimiz sizlere fayda sağlayacaktır.
Saygılarımızla

969124_266105320221370_880658858_n.jpg

booster puma full otomatik

kardeşim

fiyatı 5500 tl

1623491_10203210360608012_1665914252_n.jpg

buda meyra optimus 1 2011 model sıfıra yakın
bunun fiyatı da 5500 bir yıl servis garantisi veriyoruz

Tekerlekli Sandalye