Engelli adına sıfır araç alımı?

sevilay16

Üye
Üye
merhaba benim size bir sorum olacaktı Benim %97 özürlü bir ablam var ben ona baktığım için evde bakım ücreti alıyorum .Kuzenim ablamın üzerinden indirimden faydalanabilmek için sıfır araç almak istiyor .Ben ise aldığım evde bakım ücreti kesilir diye karşı çıkıyorum . Sonuçta devlet bu parayı bizlere yardım adı altında ödüyor Benim mantığıma göre devlet demez mi ''senin durumun olmadığı için biz sana bu bakım ücreti veriyoruz ve sen sıfır araç alacak parayı nerden buldun ''
bundan dolayı aldığım maaşın kesileceğini düşünüyorum Bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim .İlginize şimdiden teşekkürler

hekimoğlu

Üye
Üye
bu konuda sana net bir bigil kimse veremez nedeni ise hersey shcek de bitiyor onların insafiyetine kalmış ama alanlarda var benim çevremde problem cıkmadı ileride ne olur onuda bilemeyiz çevremdeki bazı arkadaşlara 20 bin 30 bin tl geriye dönük ödeme istediler bence gelirinizi aşmasanız daha sağlıklı olur.

sevilay16

Üye
Üye
bu konuda sana net bir bigil kimse veremez nedeni ise hersey shcek de bitiyor onların insafiyetine kalmış ama alanlarda var benim çevremde problem cıkmadı ileride ne olur onuda bilemeyiz çevremdeki bazı arkadaşlara 20 bin 30 bin tl geriye dönük ödeme istediler bence gelirinizi aşmasanız daha sağlıklı olur.
verdiğiniz bilgi için teşekkürler yani kısacası riskli bir durum hiç vesile olmamak gerekli

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Araç çok fahiş bir fiyatta degilse sanmıyorum bir sıkıntı olacağını ama yukardaki arkadaşında dediği gibi aracı almadan shçek ile görüşmeniz yazılı cevap almanız ve cevaba göre hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bakım aylığı kesilmez ama 2022 maaşı kesin kesilir....

Tekerlekli Sandalye