Engelli aracı teslim süresi !

murat1071

Üye
Üye
Arkadaşlar Geçen gün HYUNDAI ACCENT BLUE OTM vites araç aldım.raporum maliyeden onay aldı.ve parayı p.tesi yatırdık hesaba dedikki araba bayrama yetişsin yetişmez dediler nası yetişir dedik emniyetten polis bulursanız dediler onuda bulduk fln filen hala bizi oyalıyolar yetişmez diyolar aracıma tertibat takılmıycak sadece otomatik vites daha önce ENGELLİ ARACI ALAN ARKADAŞLAR ARACI KAÇ GÜNDE TESLİM ALDINIZ (Bu arada bayinin elinde araç var)

Teşekküler..

İsen Buga

Üye
Üye
Normalde Citroen c4 aracı 2 ay sonra teslim aldık, hiç bir aparat yok. otomatik vites ve engelli aracı da değil.
Sizin bilmeniz gereken şu: bayii de ellerinde araç varmı? Onu sordunuz mu alırken? Sormadıysanız söylemezler..

Benim kanımca sizi sıraya almışlar nede olsa araç gelene kadar herşey hazır olacak. Yada öyle düşünüyorum...
araç alırken sorduk ne zaman teslim alabiliriz; işlemlerin bitmesi 2 ay falan sürer dediler. O zaman öğrendik alalım mı almayalım mı? sıra bekleyen çok ona göre karar verin dediler. Bizde karar verdiğimiz haftasından sonra normal bekleme süresi 1-2 ay ancak o kadar talep oldu ki bizden sonra gelenlere 4 ay sonrasına sıra verdiler. Belki o yüzdendir sizi oyalıyor...

murat1071

Üye
Üye
araç ellerinde var bizzat test ettim bide

Tekerlekli Sandalye