Engelli aracina icra konulurmu

meda4175

Üye
Üye
Engelli kizimin üzerine araç almak istiyorum yalniz bankalardan dolayi takibe düşecegim bankalar bu araca icra koyabilirmi

R

rahim

Guest
madem paranız var araba alacağınıza borcunuzu ödeseniz daha iyi değil mi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Bankalara olan borcunuz durumunda herkes kanun önünde eşittir. Yani ne size engelli olduğunuzdan dolayı bir indirim uygulanır ne de icraya verilmekten kurtulabilirsiniz. Yasal takip herkese uygulanır ve kanunlara göre, engelli banka müşterilerine yönelik herhangi bir indirim, ayırım, ceza affı vs hiçbir yardımcı madde yoktur.

meda4175

Üye
Üye
rahim misin nesin sen o ukala fikirlerini kendine sakla benim ne kadar borcum var ne ka dar lık araba araba alacagı mı bilmeden yorum yapma

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam meda4175,

Kimse sizin yanlış bir şey yapmanızı yada zor durumda kalmanızı istemez o nedenle kusura bakmayın ama bankalara borcunuz varsa ve yasal takibe düşeceğinize inanıyorsanız şu an için her ne kadar ihtiyacınız olursa olsun araba alma fikrinden vazgeçin. Borcunuzu ödeyemeyecek miktarda nakitiniz varsa bunu araç yerine başka bir yatırım aracıyla değerlendirmenizi önerebilirim.

Bu sitede herkes birbirine yardım ve destek amaçlı bulunuyor. Sizin yazdıklarınızdan dolayı rahim isimli üye bir tepki vermiş olabilir ama bu sizinde tepkiye farklı bir üslupla yanıt verme hakkınız olduğunu göstermemeli değil mi?

Arkadaşlar şu üç günlük dünyada hiçbir şey için birbirimizin kalbini kırmaya değmemeli.

Maddi, manevi güzel günler dileğimle,

Tekerlekli Sandalye