Engelli bakim ucreti hesabina bloke konulmasi

Bursali2

Üye
Üye
Uzerimize bulunan aracin trafik cezalari ve mtv yuzunden engelli bakim ucreti yatan hesaba belli bir bloke uygulanmis nasil bi yol izlememiz gerekir acaba konuya hakim olanlar yardim edebilirmi

septik

Editör
Editör
[MENTION=13831]Bursali[/MENTION]

Birçok sorum olur bu açıklamaya. sizden ricam ne oldu yaşananlar ne ve sonuç gibi bir net açıklama yaparsanız bir cevabımız olabilir.

D.BULUT

Üye
Üye
hiç birşey olmaz bloke tek defalık uygulanıyor,o an hesabında para varsa vergi dairesi gecici olarak el koymuş olur..haricen yatacak olan paran sıkıntıya düşmez.3 bloke var benim hesapta maaşımı cekiyorum.ama maaşını cekmeden bloke uygulandıysa aile sosyal hizmetlere gidip müdürden o hesabın maaş hesabı olduğuna dair resmi bir yazı alıp bankaya götürüyorsun anında bloke kalkıyor.

Bursali2

Üye
Üye
Suan hesapta blokeli bir tutar var hesapta oylece duruyor sosyal hizmetlere gidip kagidi alip bankaya verfikmi kalkiyor yani gidecegim bugun

Nurbay

Üye
Üye
Suan hesapta blokeli bir tutar var hesapta oylece duruyor sosyal hizmetlere gidip kagidi alip bankaya verfikmi kalkiyor yani gidecegim bugun
.
.
Sosyal yardıma bloke ya da haciz konulamaz. Hesapta sosyal yardım haricinde bir meblağ varsa, sosyal hizmetlerden alacağınız belge işe yaramaz blokeye sebep olan borcu ödemeden bloke kalkmaz.

osmaniye 80

Üye
Üye
Benimde basima geldi ziraat bankasi ve sadece evde bakim maasi aldigim hesap 2 yil once borcumdan dolayi haciz gelmis ama hesapta 1tl oldugu icin onu bloke etmis oylede kaldi sosyal hizmetlere sordum gelip kagit alip bankaya verip kaldirabilirsiniz dediler borclu ne hesabi oldugunu goremedigi icin haciz koyabilirmis ama ben 1tl diye ugrasmadim yani gidip evrak alip bankaya verirseniz bloke kaldiriliyormus

SM-M205F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye