Engelli emekli maaşının üzerine başka ekleme yapılıyor mu?

şerefli soner

SMS Activated
arkadaşlar bana 1075 tl ile emekli maşı baglan mış.bu rakamın üzerine başka ekleme yapılıyor mu.vergi indirimi farkı gibi.daha hiç maş almadım fakat e devletten bakdıgım kadarıyla böyle yazıyor

Emekli maaşınız neyse o kadar alırsınız. Başka ekleme yapılmaz. Vergi indiirmi aktif çalışanlar için geçerlidir. emeklililer vergi indiriimi alamaz.

arkadaşlar bana 1075 tl ile emekli maşı baglan mış.bu rakamın üzerine başka ekleme yapılıyor mu.vergi indirimi farkı gibi.daha hiç maş almadım fakat e devletten bakdıgım kadarıyla böyle yazıyor

Selam,

Gönül isterdi ki gerçekten emekli olduğunuza değen bir maaş bağlansın ve sizin tüm giderlerinizi karşılayacak miktarda olsun ama maalesef öyle bir ülkede yaşamıyoruz.
E devlet sisteminde 1.075 Tl yazıyorsa doğrudur, o kadar alacaksınız demektir. Ama arkadaşlar aslında bu maaş sizlere düşük gelse de (ve gerçekten düşük olsa da) bunun yarısı kadar bağlanan emekli maaşları da var. O yüzden moralinizi bozmayın, emekli maaşının tadını çıkarmaya çalışın. Unutmayın onu alamayanlar da var..

Geri