Engelli emekliliği hakkında bilgi almak istiyorum.!

benim bilgi almak istedigim konu:ben yüzde 40 özürlüyüm 15 01 2003 sigorta başlangıcım üçüncü derece vergi indirimim var 2500 gün pirimim var ne zaman emekli olabilirim? yardımcı olursanız sevinirim çünkü sigorta müdürlügüne gidiyom şu gün gel bu gün gel diyorlar baştan atıyorlar ha bide şu sorumu cevaplarsanız çok sevinirim benim vergi indirimim 05 06 2003 de aldım emekli olacak zaman tekrar rapor veya vergi indirimi almam lazımmı allah razı olsun teşekür ederim şimdiden.

Merhaba, 3. derece vergi indirimi ve ilk sigorta tarihiniz dikkate alındığında, 19 yıl hizmet süresi ve 4240 gün prim sayısıyla emekli olursunuz. Elinizde "vergi indirimi belgesi" olduğu içinde sizden emeklilikte yeni rapor istenmez.

Halil Bey merhabalar 2011 de size mesaj yazmıştım ve şimdi günüm doldu dedi SGK ve ben dilekçe yazdım eve mektup gelecek dediler.3. derece vergi indirim belgemin fotokopisi ni ve rapor fotokopisini verdim 15.01.2003 sigorta başlangıcım 6300 civarı pirimim var süreç nasıl işliyor acaba bilginiz var ise zahmet olmazsa yazabilirmisiniz.

Geri