Engelli emekliliği için vergi indirimi almak şart mı?

Sorum şu lütfen bilen biri cevap verirse memnun olurum.devlet memuruyum 15 yıl hizmet süresi doldurdum.5400 iş günüm tamam emekli olabilirsin diye yazım geldi müracaat etmiştim.4-2 siyim derecem maaş ne alırım ikramiye ne alabilirim.bi sorunda vergi indiriminden 2005 yılından itibaren yararlanıyorum.sgk sayfasında vergi indiriminden yararlanıp yararlanmadığına bakılır yazıyor.erken emekli olabilmek için vergi vendiriminden demi 15 yıl yararlanmammı gerekiyor.

Sigorta girişim 2002 sivil engelli kadrosunda çalıştım.memurluk 2003 giriş hizmet birleştirmesi yaptım

Sent from my General Mobile 4G using Engelliler.gen.tr mobile app

[MENTION=18386]gül44[/MENTION]
1 ekim 2008 öncesi, kamuya "engelli kadrosunda" giren ve sakatlık oranı yüzde 40 olan engelli memurlar 15 yılda emekli olurlar. Ve kamuda çalışan engelliler için vergi indirimi almak zorunlu olmadığı gibi vergi indirimi için şu kadar süre aranır diye birşey yok.

[MENTION=18386]gül44[/MENTION]
1 ekim 2008 öncesi, kamuya "engelli kadrosunda" giren ve sakatlık oranı yüzde 40 olan engelli memurlar 15 yılda emekli olurlar. Ve kamuda çalışan engelliler için vergi indirimi almak zorunlu olmadığı gibi vergi indirimi için şu kadar süre aranır diye birşey yok.

Geri