Engelli eşi olan bayanların yaşadıkları sorunlar?

icelyusuf

Üye
Üye
Arkadaslar Ben 23 yaşında bir engelli bir erkeğim.Trafik kazasi gecirdim ve 1.5 sen dir böyle yim. Uzun zaman dir bir kiz arkadasim var ve boyle bir duruma geldik ten sonrada hic birakmadi beni. Evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum uzun zaman dir da bekliyor beni ama şunu da bilmek istiyorum. Engelli eşi olan bayanlari evlendikten sonra ne gibi zorluklar bekliyor. Kafamda ki bütün bu sorular in cevabini bulduk tan sonra evlenme teklifi edecem de. Görüşleriniz benim için cok önemli.

SM-G930F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evli değilim bayanda değilim ama cevap yazma gereği duydum. :)
Kaza yaptıktan sonra seni terk etmeyen böyle bir şeye gerek duymayan birini yolda bırakırsan ona çok büyük haksızlık yapmış olursun. Sadece bunu söylemek istiyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selamlar,

Hayat kısa, zaman dar
Yarına çıkmaya senedin mi Var?
Bulduğuna inanıyorsan doğru kişiyi bekleme hiç zaman kaybetme bile hele durup da düşünerek hiç boşa vakit geçirme arkadaşım. Ömür dediğin nedir ki iki nefes arası. Yaşadığın yaşayacaklarının teminatı olsun ve ne olursa olsun sen sen ol sana güvenen kişiyi asla yarı yolda bırakma. Zorluklar mutlaka olacaktır ve olmaması da mümkün değil zaten ama her ne zorluk olursa olsun birlikte aşabilirsiniz sevgiyle, saygıyla. Şefkatin iyileştiremediği hiç bir engel yoktur sen yeter ki vazgeçme seni seveni daha fazla bekletme...

Bir ömür boyu sürecek çok ama çok mutlu bir evlilik yapman dileğimle...

svg.42

Üye
Üye
Agzina saglik malasef hayatin bi gercek yuzude bu yillar once bi hastaliga tutuldum bana gore bi gripti sukur atlattim ama cocuklarimin babasi olacak insan bile diyemiyorum hastalandigim anin ikinci ayi terketti malesef diyemem sukur. Boyle bi anda sirt donen varliktan ne beklenirki

SS4G7 Sole cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

SARTANA

Üye
Üye
Gerçek seveni sevgiyi bulmuşsun. Vakit kaybetmeden yuvanı kur. Allah mesut etsin :)

kutlay

Üye
Üye
Sen şanslısın dostum daha evlenmeden böyle birşey yapıyorsa gözün kapslı evlen onunla ben evliydim boşandım felç olunca allah yardımcın olur ben boşandıktan sonra ne ailem ne eşim kimse sahip çıkmadı fabrika köşelerinde metruk yerlerde kaldım kaçırma baş tacı yap allah sana bi melek göndermiş bırakma onu

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye