Engelli için araç alimi hakkinda

serbetcimehmet

Üye
Üye
SELAM:

Arkadaşlar, benim sizlerden güzel doğru bilgilerinize ihtiyacım var,%99 engelli oğlumun sürekli raporu ile kısa vadede benim maddi durum imkansızlıkları nedeniyle her hangi bir araç alabilme durumum yok ama amca oğlumun bankadan gecen yıl çekmiş olduğu kendisinin ferdi kredisiyle almış olduğu aracı var, araç trafik galeri işlerini yapan arkadaşının % 90 üzeri getireceğin bir rapor ile 5 yıllık vergi muhafiyeti ile birlikte sıfır km bir arac alabileceğini söylemesi üzerine benden konuyla ilgili yardım istemekte bu konulara yabancı olduğum ve bilgi yetersizliğimden dolayı sizlerden konu hakkında beni bilgilendirmenizi arz ediyorum bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim,

şuan ki aracı galeriye peşinat olarak sayıp sıfır km aracı alabilmesi için benden engelli oğlum adına araç almak istiyorum aracı amca oğlu kullanmakla bize aracın bir faydası olmayacak ben sadece formalitesinde yardımcı olacağımdan yeni alacağı arac için kendisi ferdi tüketici kredisini kendi adına cekip ödemelerini yapacak bu tarz bir araç alımında yardımcı olmam doğrumudur eksileri nelerdir evde bakım ücreti ve 2022 maaşlarımızın kesilmesine etki yapabilir mi bunun için tekrar heyet raporu gereklimidir t-yada benim bilmediğim yönleri konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların sizlerin yardımlarınızı bekliyorum,

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hiç bulaşmayın o işe. Son çıkan yönetmelikte alınan aracı %bilmem kaçı gelire dahil ediliyor zaten. Birde sıfır araç olursa bu aracı hangi parayla aldılar gibisinden adamları huylandırabilirsiniz.

şevket 45

Üye
Üye
Mehmet bey bence bu düşüncenizin hiç uygun ve etik olmadığını düşünüyorum sizede sıkıntı yapa bilir

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam

Arkadaşlar bilgileriniz için çok teşşekkür ederim.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

Tekerlekli Sandalye