Engelli maaş hk.

Musti baba

Üye
Üye
2004 de almış olduğum sürekli engelli raporu ile engelli maaşı alıyorum bugün syd den aradılar 2011 de sistemde düşük raporunuz var dediler evet var dedim ya yeni rapor alacaksın yada maaşını keseriz ve geriye dönük iade isteriz dediler. Yeni rapor için hiç bir hastahaneden randevu alamadım çok yoğun bi sıkıntı olurmu ne yapmalıyım bilemedim

septik

Editör
Editör
Son alınan raporlar geçerlidir, Sydv haklı olarak son rapor üzerinden hareket etmek zorundadır fakat siz sydv ile bağlantınızı koparmayın, heyet raporu için randevu almaya çalıştığınızı fakat alamadığınızı ilk fırsatta yeni rapor alıp kuruma getiriceğinizi bildirin. Hayet için gün aldığınızda tekrar sydv na bildirin ki siz raporunuzu alana kadar herhangi bir işlem yapmayarak beklemelerini sağlamaya çalışın.

Musti baba

Üye
Üye
Son alınan raporlar geçerlidir, Sydv haklı olarak son rapor üzerinden hareket etmek zorundadır fakat siz sydv ile bağlantınızı koparmayın, heyet raporu için randevu almaya çalıştığınızı fakat alamadığınızı ilk fırsatta yeni rapor alıp kuruma getiriceğinizi bildirin. Hayet için gün aldığınızda tekrar sydv na bildirin ki siz raporunuzu alana kadar herhangi bir işlem yapmayarak beklemelerini sağlamaya çalışın.
Ama benim suçum değil bu ben eski raporda sürekli yazıyor Eylül 2022 de maaş başvurusu yaptım onayladılar o zaman sisteme neden bakmıyorlar şimdi beni mağdur ediyorlar

septik

Editör
Editör
Son aldığınız raporunuzun oranı kaçtı ?

Sisteme düşmemiş olabilir rapor, ama her halükarda haklısınız hata sizde değil, dolayısı ile sizin yeni rapor almanızı beklemeleri gerekir.

Tekerlekli Sandalye