Engelli maaşı alabilmek için nasıl bir sağlık kurulu raporu almalıyım?

Ali Osman Avcı

Üye
Üye
Meraba arkadaşlar. ben geçen hafta içinde %53 oranında rapor aldım raporum arka bölümünde sadece kimlik bölümde evet yazıyordu diğer bölümlerde ise hayır sosyal yardımlaima müdürlüğüne gittim engelle aylığı için ilgili bölümde hayır yazdığı için aylık bağlanamayacağını söylediler. şimdi ne yapabilirm bidahamı rapor almalıyım. ne yapacaüım konusunda bilgiverierseniz sevinirim şimdiden tşk.

M

mavibalina2012

Guest
Raporu aldığınız hastaneye daha ayrıntılı bir dilekçeyle ne amaçla rapordan faydalanmak istediğinizi beyan eden bir dilekçe yazıp ek olarak yeni aldığınız raporu ekleyin...Uygun görürlerse ilave edilir çünkü raporda siz kimlik kartı için dediğiniz için onlarda o kısma evet demişlerdir...

Başka bir hastaneden aldığınız rapor Bilgi İşlem Sisteminde mutlaka görüldüğünden, mükerrer rapor talebi usülsüzlük olduğundan güç duruma düşersiniz...İkinci bir rapordan faydalanmak için en az altı ay beklemeniz gerekir...Tek yapmanız gereken ayrıntılı bir dilekçeyle tekrar başvuru yapmanız...Sağlıcakla ve esenlikle kalın...

Tekerlekli Sandalye