Engelli maaşı alanlara bayram ikramiyesi varmı?

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Engelli ve evde bakım aylığı alanlara ikramiye varmı bı iki sitede engellilere de verileceği söylendi 65
yaşa zaten verilecekmis bi gelişme varmı engelliye verilmesi konusunda hiç kimse hakkını aramıyor mu

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Valla bi haber okudum rastgele haberler7 sitesi mi tam hatırlamıyorum 65 yaşa da verilecek diyordu diğerini sosyal medyada görmüştüm yorumlarda filan

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2022 Maaşı alan engellilere ikramiye yok. Yorumlarda okuduysanız o yorumu ben yazdım. Bende bir bilgiye dayanarak sadece "hükümetin 10-16 mayıs engelliler haftasında" böyle bir müjde verebilir" diye tahmini yazdım. Ama şimdiye kadar ses çıkmadı. Muhtemelen verilmeyecek. Bunun için bir kampanya başlatacağız yakında.

ilyaskirmanci

Üye
Üye
2022 Maaşı alan engellilere ikramiye yok. Yorumlarda okuduysanız o yorumu ben yazdım. Bende bir bilgiye dayanarak sadece "hükümetin 10-16 mayıs engelliler haftasında" böyle bir müjde verebilir" diye tahmini yazdım. Ama şimdiye kadar ses çıkmadı. Muhtemelen verilmeyecek. Bunun için bir kampanya başlatacağız yakında.

kampanya bir an evvel başlatmak lazım bu hafta meclis kapanacak belki ses duyururuz

Gülden

Üye
Üye
Sayın yöneticim,imza kampanyası baslatırsaniz katılımın büyük olacağı kanaatindeyim...Saygılar...

mürüvvet09

Üye
Üye
Arkadaşlar ben Edevletten cumhurbaşkanlığına yazdım bayram ikramiyesi için beni sosyal dayanışma ya yönlendirdi bakalım ne olacak bazı karına çek verilmiş bakalım ne olacak pes etmek yok sesimizi sonuna kadar duyuracağız

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

orcunaral

Üye
Üye
2022 maası alana nasi olurda bayram ikramiyesi verimez anlamis deyilim yani bu maas her an elimizden ucabilir gelir testi cok garip

DELİKIZZ

Üye
Üye
Kampanya başlatılırsa çok iyi olur ben de araniza yeni katıldım selamlar..

Nurbay

Üye
Üye
Açıklığa kavuşturalım; Evde bakım hizmeti yardım bedeli, kısaca bakım maaşı diyoruz. Öncelikle evde bakım bedelini AKP vermiyor, bu para devlet tarafından veriliyor siyasi iktidarlar gelir geçer devlet hep vardır. Gelelim evde bakım bedeline bu AB tarafından Türkiye'den istenen bir uyum yasasıdır. AB eğer bize üye olmak istiyorsanız engelliye böyle bir hak verilmesini talep ediyor Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu talebi yerine getiriyor. Aslında AB uyum yasasında engelli bakım ücreti açlık sınırının altında kalmamalı vurgusunu da yapıyor ikramiyeyi bırakın açlık sınırında yardım yapılması gerekir (1662.70 TL) ikramiyeden önce yardımın bu seviyede olması gerekir. Hak arayışında bulunacaksa ikramiye değil açlık sınırı seviyesine gelmesi için talepte bulunun. ikramiye konusunda da boşuna umutlanmayın. Türkiye AB üyelik başvurusundan vazgeçerse iste o zaman siyasi iktidarın insiyatifine kalırsınız.

arabi2018

Üye
Üye
Engellilere bayram ikramiyesi değil 3 aylık verilen maaşın aylık olarak verilmesini istiyoruz.İkramiye bizi kurtarmaz en fazla bir ay idare edebiliriz sonra sıkıntılarımız devam eder.Yani devletimizin 2022 engelli maaşını neden hala aylık şeklinde ödememekte ısrar ediyor anlayabilmiş değilim.Türkiye güçlendi diyorlar eski Türkiye değil diyorlar ki inşallah öyledir.Madem öyleyse 2022 engelli maaşımızı aylık olarak ödemeleri devleti batırmaz herhalde yani yıllardır bekliyoruz dilimizde tüy bitti artık biz engellileri artık görmelerini istiyoruz gerçekten bu yapılanlar haksızlık oluyor bizden ne yüzle oy isterler 24 haziranda oy verir miyiz acaba elbette ki vermeyiz kalbimiz kırık beklentilerimiz yerine getirilmiyor ufak tefek sosyal etkinlikler karın doyurmuyor kusura bakmasınlar çocuk değiliz kimse kimseyi aldatmasın

Tekerlekli Sandalye