Engelli maaşı toplu ödeme yapılır mı

Cemal60

Üye
Üye
Ben 13.05.2023 tarihinde engelli maaşı başvurusu yaptım 05.06.2023 de gelir testim yapıldı. 13.07.2023 tarihinde onayladılar bu sizce normal mi maksimum basvuru tarihinden 1 ay içibde onaylanır dediler ama 2 ay sürdü toplu ödeme yapılır mı ağustosda bana

septik

Editör
Editör
Başvuru yaptığınız sydv nın yoğunluğuna göre bazen gecikmeler olabiliyor. Yönetmeliğe göre müracaat edilen aydan bir sonraki aybaşı itibari ile maaşınız birikiyor. Haziran dahil ödeme gününe kadar birikir.

Cemal60

Üye
Üye
Anladım teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için ağustos da netice belli olur da önceden merak ettiğim için sordum

Kral6363

Üye
Üye
Evde bakım il değişiklikginde sonra kaç gün de bağlanır

canancanan2525

Üye
Üye
Başvuru yaptığınız sydv nın yoğunluğuna göre bazen gecikmeler olabiliyor. Yönetmeliğe göre müracaat edilen aydan bir sonraki aybaşı itibari ile maaşınız birikiyor. Haziran dahil ödeme gününe kadar birikir.
septık bey sız bılırsınız evde bakım maası rapor yenılemesı esnasında kesıldıgınde tekrar tam bagımlı ıcın ıtıraz suresınce aradan 3*4 ay gectıgınde tekrar baglandıgında arada gecen ayları alabılıormuyuz

septik

Editör
Editör
septık bey sız bılırsınız evde bakım maası rapor yenılemesı esnasında kesıldıgınde tekrar tam bagımlı ıcın ıtıraz suresınce aradan 3*4 ay gectıgınde tekrar baglandıgında arada gecen ayları alabılıormuyuz
Sosyal hizmetler kafasına göre uygulama yapıyor malesef, sorunca eski yani itiraz ettiğiniz rapor tam bağımlı değildi dolayısı ile maaş hakkınız o dönemde yokuı gibi. Eğer sizede vermek istemezlerse sosyal hizmetlere de itiraz dilekçesi yazın.

Özge52

Üye
Üye
Sosyal hizmetler kafasına göre uygulama yapıyor malesef, sorunca eski yani itiraz ettiğiniz rapor tam bağımlı değildi dolayısı ile maaş hakkınız o dönemde yokuı gibi. Eğer sizede vermek istemezlerse sosyal hizmetlere de itiraz dilekçesi yazın.
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum cvplarsanız sevinirim bu ayın 17sinde kızlarım için sgkya bez parası için başvuru yaptım sizce eylül bez ödemesi alabilir miyim

Timsah

Üye
Üye
Alırsınız ama tam almayabilirsiniz 15 günlük gibi bi para alirsiniz buda 240 tl gibi bi paradir insallah alirsiniz

Özge52

Üye
Üye
İnşallah
Normal Ödeme miktarı ne kadar
Ankara için

Timsah

Üye
Üye
Normal ödeme 480 tl bu bütün illerde ayınıdır

canancanan2525

Üye
Üye
teşekkurler

Tekerlekli Sandalye