Engelli maaşı

Eluime

Üye
Üye
Mart ayı engelli maşaları güncelendimi bende daha güncellenmedi de

septik

Editör
Editör
Henüz güncellenmedi, ama en geç yarın, öbür gün güncellenir.

Özge52

Üye
Üye
Elektrik desteği güncellendi ama engelli maaşı hala güncellenmedi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
maaş kısmında ödeme durumu devam ediyor yazıyorsa sorun yoktur zaten yarına güncellenir, merak etmeyiniz

mert

Üye
Üye
Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. e devletten öyle yazıyor

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar baş vuru yapmıştım engelli maaşınız bağlandı diyerek beni aradılar bu ay maaş alır mıyım bilginiz var mı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
e devlet üzerinden görebilirsiniz e devletten aile ve sosyal hizmetlere girip ordan sosyal yardımlar seçeneğine girdiginiz de maaşınızın veya alacağınız paranın miktarını göreceksiniz, bu ay alırmıyım sorusuna cevap olarakta eger ödemeniz hazırdır yazıyorsa alırsınız..
ayrıca söz ettigim yerdeki bilgileri kopyalarsanız bizde ona göre fikir verebiliriz.

Çeçen 21

Üye
Üye
Maaşlar güncel Ben her ayın 5de alıyorum şimdi 4 yazıyor 865 lira

Erkancan3434

Üye
Üye
e devlet üzerinden görebilirsiniz e devletten aile ve sosyal hizmetlere girip ordan sosyal yardımlar seçeneğine girdiginiz de maaşınızın veya alacağınız paranın miktarını göreceksiniz, bu ay alırmıyım sorusuna cevap olarakta eger ödemeniz hazırdır yazıyorsa alırsınız..
ayrıca söz ettigim yerdeki bilgileri kopyalarsanız bizde ona göre fikir verebiliriz.
Son Ödeme Miktarı1.298,63 TLSon Ödemenin Durumu ödemeniz hazırdır Yardımın Durumu Devam Ediyor bu şekilde yazıyor doğum tarihin son rakamı 2 ayın 7 sinde de ala bilir miyiz teşekkürler

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Son Ödeme Miktarı1.298,63 TLSon Ödemenin Durumu ödemeniz hazırdır Yardımın Durumu Devam Ediyor bu şekilde yazıyor doğum tarihin son rakamı 2 ayın 7 sinde de ala bilir miyiz teşekkürler
evet hayırlı olsun maaşı alabileceksiniz bu ay dogum yılınızın son rakamına göre maaşı gününde alırsınız
evet sanırm pazartesiye geliyor pazartesi alırsınız gözünüz aydın

gezegen

Üye
Üye
Elektrik desteği yardımı Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama bölümünde görülüyor "ödemeniz hazırdır" yazıyor ama PTT Üzerinden Yapılan Kurum Ödemeleri bölümünde kayıt bulunamadı yazıyor bugün sıkıntı yoktu gösteriyordu ama şimdi böyle yazıyor bu normal mi?

mert

Üye
Üye
büyük oglumun raporu sürekli idi yüzde 56 idi raporu kesildiginde 8 aydan beri uğraşıyorum engelli maaşı ile vakıfa git gel yaptık 8 aydan beri sebebleri neymiş rapor eski oldugundan adreste yaşamadıgı için ya kardeşim bu çocuk rahmetli dedesinin evinde kalıyor ikahmetti burda nüfus kagıt örneginde adres teyit ettik eletrik faturasıda ibraz ettik vakıfa eski raporuyla tekrar devam ettirdik sonucu bekledik ret çıkmış onay verilmemiş oğlumu kendi adresime aldım eski raporuyla yine olmadı tekrardan hastaneden rapor istediler sürekli olan engelli raporu bu seferde hastane 2 yıllık verdi yüzde 71 bu sefer vakıf kabul etti tabiki işlerine öyle geliyor onay verildi 8 aylık engelli maaşını hiçe saydılar tabiki geriye sayılan 8 aylık maaşın peşinde degilim ocak ayının zammıda vermediler sadece marta alacagı engelli maaşı yatmış oda 1298 tl felan suriyeli afgan lı gibi kendi insanımıza deger veren yok mülteciler bizde daha iyiler kızılaydan vakıflardan sosyal hizmetler yardmlar su gibi akıyor özür dilerim kimse alınmasın üzerine

septik

Editör
Editör
Elektrik desteği yardımı Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama bölümünde görülüyor "ödemeniz hazırdır" yazıyor ama PTT Üzerinden Yapılan Kurum Ödemeleri bölümünde kayıt bulunamadı yazıyor bugün sıkıntı yoktu gösteriyordu ama şimdi böyle yazıyor bu normal mi?
Normal değil ama herkeste aynı olduğu için maaş ödemelerinde sıkıntı olmayacaktır. Kısa sürede ptt kurum ödemeleride normale döner.

Çeçen 21

Üye
Üye
Dün ptt kurum ödemesinde maaşlar görünüyordu bugün ise kayıt bulunamadı yazıyor nedenini bilen varmı acaba

Erkancan3434

Üye
Üye
Selam arkadaşlar engelli maaş günüm ayın 5 cumartesine denk geliyor yarın ala bilir miyim acaba teşekkürler

Tekerlekli Sandalye