Engelli maaşına temmuzda zam varmı

terlikcidede03

Üye
Üye
var tabi herkese 6 aydan 6aya kadar zam var ama ne kadar olur onu bılmıyom ben yüzde 80 engelliyim 4200 alıyorum inş 6000 cıkar temennesiyle

tolgahan0

Üye
Üye
var tabi herkese 6 aydan 6aya kadar zam var ama ne kadar olur onu bılmıyom ben yüzde 80 engelliyim 4200 alıyorum inş 6000 cıkar temennesiyle
maaşı verene tşk ediyorum. şöyle bakıyorum olmasaydı napardım acaba. sigarasız yapamam maaş kurtarıyo beni birde bi kere eğlenirsem eğleniyom işte o kadar

terlikcidede03

Üye
Üye
şükür yinede allah razı olsun kım cıkardıysa üc beş demeden yetiyo önceden hasta olmadan önce anneannemın 100 mark vardı ozamazlar 400 tl yapıyordu onunlan geciniyordum ama hastaneye gittim doktorun tahinine bir gün kala kurula girdi sonradan beni teşiz koyup maaşa bagladı allah razı olsun ondan onun sayesınde karnım doyuyor yahut hayatımı idam ediyorum

tolgahan0

Üye
Üye
şükür yinede allah razı olsun kım cıkardıysa üc beş demeden yetiyo önceden hasta olmadan önce anneannemın 100 mark vardı ozamazlar 400 tl yapıyordu onunlan geciniyordum ama hastaneye gittim doktorun tahinine bir gün kala kurula girdi sonradan beni teşiz koyup maaşa bagladı allah razı olsun ondan onun sayesınde karnım doyuyor yahut hayatımı idam ediyorum
100 mark deli paraydı, ankara kızılayda girmediğim bar kalmadı para bitmiyo garsonlara bahşiş veriyo yine bitmiyo sonra bi pavyona gittim gözümü bi açtım ertesi sabah evdeyim cebimde kuruş yok param almışlar nasıl aldılarsa hatırlamıyom taM 22 YIL ÖNCE. 24 yıl öncede 50 mark ile lunaparkı satın aldım resmen o da bitmedi ya o gün bitmedi bugün yok işte anı mark dersinde anım varsa anlatmammı azıcık şizofren azıcık deliyiz işte.

Tekerlekli Sandalye