Engelli maaşları

haykolik

Üye
Üye
Türkiyede emekliden işçisine isçisinden işsizlik maaşına kadar zam var ama ENGELLİ maaşlarına zam yok tek kelimeyle yazıklar olsun bukadarda engelliyi görmezden gelen bir devlet olurmu yazıklar olsun yaźiklar olsun

dinarli.03

Üye
Üye
askeri ücret acıklandı bizler heralde askeri ücretin ücte birini alıyoruz bu durumda ben yüzde 80 engelliyim 750 olmuştur heralde

haykolik

Üye
Üye
bu engelli federasyon dernegi engelli dernek başkanları ne iş yaparlar anlamıyorumki bizim engellilerin hiçmi jhakkını savunan bir yer yok tabiki engelli fedarasyon ve dernek başkanları alıyorlar üç dört bin maaş umurlarındamı alt kademe engelli yazıklar olsun tek kelimeyle unutmayın başkanlar bu yerin altını o toprak sizi sıkar

septik

Editör
Editör
[MENTION=3187]haykolik[/MENTION]

Engellilere zam var, fakat 2022 engelli maaş artışları memur maaş zamlarına göre ayarlanmıştır, Henüz memur maaş zammı belli olmadığı için 2022 maaşlarının zam oranlarrıda belli değil, 2019 yılı ocak ayının 3 de zamlar belli olucak.

Diğer stk ların beceriksizliği. umursamazlığı kısmına bende aynen katılıyorum. Hiç bir varlık gösteremiyorlar, engellilerin haklarını savunamıyorlar.

haykolik

Üye
Üye
aynen septik abi adamların tuzu kuru nasıl olsa adamlar yüksek maaşlarını ceplerine dolduruyor ama bu dünyanın öbür dünyasını unutmasınlar

.BLADE.

Üye
Üye
Engellilerin hakkini savunan yok 2022 maasimizi aldilar elimizden ve aile ici gelir kriterini koydular yaziklar olsun bu adalete. Engelli dernekleri uyuyorlarmi yoksa tuzlari kuru maaslarini aliyorlar sesleri cikmiyor kıniyorum onlariiiii

SM-P601 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Mehmet.00

Üye
Üye
Prostesto edilse hemen yasa onaylanır kadrolar gibi

Tekerlekli Sandalye