Engelli memur alımda raporda olması gerekenler?

gazap1347

Üye
Üye
Benim raporumda
SÜREKLİ
AYAKTA DURMASI GEREKEN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ
en alt taraftada İŞKUR;İŞÇİ alımında kullanılmalıdır yazıyor rapor devlet kurumlarında memur olabilmek içn yeterlimidir.

Raporu işkurun hastaneye sevkiyle almıştım.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
EKPSS'ye başvuruda mevcut engelli sağlık kurulu raporlarının % 40 ve üzerinde olması yeterli olacaktır.

İLK DEFA ENGELLİ MEMUR SEÇME SINAVINA BAŞVURACAK ADAYLAR

bulundukları adres illerindeki Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden sınava gireceği engel grubu ile diğer engelli bilgilerini belirten yazılı Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı Belgesini alarak ÖSYM Başvuru Merkezlerine başvurularını yapacaklardır.

ylmz31

Üye
Üye
peki arkadaşlar benm rapor yüzdem %10 aşağı çekildi ve yeni raporum henüz elime geçmedi atamam olursa sorun yaratırmı ? birde sizden ricam daha önce sınava tercihte bulunan arkadasların bizi aydınlatması mümkünmü yada tercihlere yazacağımız yerlerde lojman vs.. hizmetleri verilmektemidir ?

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
selamlar ylmz31,
%40 ve üzeri bir raporla başvurursanız bir sıkıntı olmayacaktır. Son durumdan haberdar değilim:2010'da atanmıştım. biz sadece il seçebildik.

derderbo

Üye
Üye
peki arkadaşlar benm rapor yüzdem %10 aşağı çekildi ve yeni raporum henüz elime geçmedi atamam olursa sorun yaratırmı ? birde sizden ricam daha önce sınava tercihte bulunan arkadasların bizi aydınlatması mümkünmü yada tercihlere yazacağımız yerlerde lojman vs.. hizmetleri verilmektemidir ?
Ylmazdaha deaylı bilgi verirseniz yardımcı olaya çalışacağız.sorunu veya soru
nunu anlaşılır bir şekilde olsun.Mesela daha önceki raporunuz yuzde kaçtı.

Tekerlekli Sandalye