Engelli memurlara ne iş veriliyor

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merhaba Emre,
Öğretmen de memurdur; Hizmetli de. Hepsi görevini yapar.
Engelli öğretmen ''Eğitim Öğretim Hizmetleri'' Sınıfındandır: Ders anlatır.
Engelli hizmetli ''Yardımcı Hizmetler'' Sınıfındandır: Temizlik yapar.
Engelli memur ''Genel İdare Hizmetleri'' Sınıfındandır: Evrak işi yapar
....
....
....

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Atandığınız Hizmet Sınıfına uygun işler verilir. Yukarıda yazmıştım.
Bu durumda Genel idare Hizmetlerine atanabilirseniz evrak işi yaparsanız.
Eğer Yardımcı Hizmetlere atanırsanız .....
Aşağı (Size Bir Fikir Vermesi için) 2017 Ekpss robotu bağlantısı yapıştırıyorum. Orada ''Kodu'' ibaresinin yanındaki baloncuğa tıklayıp, başvuru için uygun olup olmadığınızı görebilirsiniz.
Engelli olmamız bize bir ayrıcalık vermez. Gücünüzün yettiği kadar çalışacağınızı/çalıştırılacağınızı bilerek tercih yapın. Hatta bazı durumlarda, bazı engellilerden bundan fazlası da beklendiğine şahit oldum ben. Yani ben engelliyim. Gider gelir maaşımı alırım diye bakmayın olaya.
Bol şans..
https://kpss.memurlar.net/tercihrob...BranchCode=&Organization=&JobTitle=&CityCode=

emre_gunduzzz

Üye
Üye
Atandığınız Hizmet Sınıfına uygun işler verilir. Yukarıda yazmıştım.
Bu durumda Genel idare Hizmetlerine atanabilirseniz evrak işi yaparsanız.
Eğer Yardımcı Hizmetlere atanırsanız .....
Aşağı (Size Bir Fikir Vermesi için) 2017 Ekpss robotu bağlantısı yapıştırıyorum. Orada ''Kodu'' ibaresinin yanındaki baloncuğa tıklayıp, başvuru için uygun olup olmadığınızı görebilirsiniz.
Engelli olmamız bize bir ayrıcalık vermez. Gücünüzün yettiği kadar çalışacağınızı/çalıştırılacağınızı bilerek tercih yapın. Hatta bazı durumlarda, bazı engellilerden bundan fazlası da beklendiğine şahit oldum ben. Yani ben engelliyim. Gider gelir maaşımı alırım diye bakmayın olaya.
Bol şans..
https://kpss.memurlar.net/tercihrob...BranchCode=&Organization=&JobTitle=&CityCode=
Çok teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye