Engelli olup normal kpss ile tercih verilir mi

Arkadaslar ekpss ye girmedim ama ortaögretim duzeyinden normal kpssye girdim burdan burdan aldığım puanla engelli personel alimi icin tercih verebilir miyim lutfen yardimci olun bu konuda

Ben cvb almadim orda ekppsden olur diyor ben normal kpssden dedim ekppsye girmemisim bu girdigim normal kpss ile tercih yapabilirmiyim engelli personel alimina bunun cvbini bulamadim ya da ben anlamadim siz aciklayabilir misiniz

LG-H815 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Ayrica gecen sene aniden meydana gelen hastaligimdan dolayi ikinci donemin butun dersleri alttan kaldi bundan dolayi bursum krediye donusecek bu konuda hastaligim mazaret kabul edilip bana tolerans saglanir mi saglanabiliyorsa bu durumumu hangi kuruma bildirmem lazim saygilar

Seninki normal zaten ben normal kpss ile engelli kadrosunu alabilir miyim onu ogrenemedim bir turlu normal kadro gelmez puanim o kadar iyi degil

Arkadaslar ekpss ye girmedim ama ortaögretim duzeyinden normal kpssye girdim burdan burdan aldığım puanla engelli personel alimi icin tercih verebilir miyim lutfen yardimci olun bu konuda

Kpss puanınız Normal Memur alımlarında; Ekpss puanınız Engelli memur alımlarında geçerli olur. Birinin puanı diğerine fayda vermez. Engelliyseniz kpss ile normal memur olup biz engellilere tanınan haklardan da yararlanabilirsiniz.

Ayrica gecen sene aniden meydana gelen hastaligimdan dolayi ikinci donemin butun dersleri alttan kaldi bundan dolayi bursum krediye donusecek bu konuda hastaligim mazaret kabul edilip bana tolerans saglanir mi saglanabiliyorsa bu durumumu hangi kuruma bildirmem lazim saygilar

Öğrenci İşleri şefiyle görüşün önce; sonuç alamazsanız Fakülte Sekreteri veya Dekan Özel kalemiyle bir görüşün. Bence bir dilekçe ve ekleyeceğiniz hastalık raporuyla çözülebilecek bir mesele.

[MENTION=16655]bilge birol[/MENTION] vergi indirimi başvurularında oranın düşürüldüğüde nadirde olsa oluyor. Ancak vergi indirimi başvurusunda hastanenin verdiği oran geçerlidir diye verilmiş bir mahkeme var. O karar sonrası oran düşürme iyice azaldı.

Geri