Engelli raporu alırsam iş hayatında sorun çıkartırmı?

Mrcaco

Üye
Üye
Merhaba 34 yaşındayım ve sol kalca protezim var ve hali hazırda 3 senedir uğraştığım bir enfeksiyon protezi bağlı bakteri ismi merak edenlere escherichia coli ve hastaneden yazıyorum ve sağ kalcamdada kireclenme var o da gidici gibi prof söledi sağ kalca şuan pek umrumdada değil gibi ve rapor almak istiyorum çünkü 3 yıldır çalışmıyorum en azından ekpss girip kamuda işe girerim diye düşünmüyorda değilim abim diyor bak bence almasın bir yandan bende o raporu istemiyorum kafam biraz karışık iyileştim diyelim ne iş yapacağım ben olsam ayakta 5 saat duramayan adamı işe almazdım yani deme o ki yüzde 40 rapor alabilirmiyim hadi yüzde 20 verdiler bu çok sıkıntı olucak çünkü raporum engelli olacak bu yüzden diğer işlere giremicem iş veren diyecek raporun var çalışasmassın filan e olmazssa hadi acıya katlarım diyorum ama yardım edin sizce ne yapmalıyım sizxe yüzde 40 verirler mi ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Net bir şey söylemek çok zor. sakatlık oranı cetvelinde de bahsi geçen hastalığın karşılığı yok. başvurup sonucu görmek gerek.

Tekerlekli Sandalye