engelli raporu hk...

afyon03

Üye
Üye
sevgili yönetici abilerim daha önce konu acmıştım bulamadım babamın raporu 12 ci ayda bitiyo acaba diger actıgım konuda söylemiştiniz bi ay öncede gidin demiştiniz acaba 11 ci ayda gitmelimiyiz tşkler

mert

Üye
Üye
sevgili yönetici abilerim daha önce konu acmıştım bulamadım babamın raporu 12 ci ayda bitiyo acaba diger actıgım konuda söylemiştiniz bi ay öncede gidin demiştiniz acaba 11 ci ayda gitmelimiyiz tşkler
suan kardeşim engelli raporların uzatıldıgını biliyorum ama siz yinede sydv bir danışın derim benim daha önceki raporum yüzde 56 idi bitmesine bir ay kala heyet kuruluna randevu almıstım yeni raporum şuan yüzde 80 oldu yeni raporla sydv gittigimde yeni raporum ile günceleme yaptılar vakıftaki memur neden böyle bir yeni rapora gerek varmıki dedi siz yinede sydv bir müracatta bulunun durumu izah edin derim yeni rapor isterlerse başvurunuzu yaparsınız saglık kurulundan

İsen Buga

Üye
Üye
şimdi gidin...
yada Mert kardeşimizin dediğini yapın beklemeden gitmelisiniz. Sağlık kurulları anababa günü.. yığılma var maalesef..

afyon03

Üye
Üye
allah razı olsun güzel bilgileriniz icin tşk ediyorum

mert

Üye
Üye
Tekerlekli Sandalye