Engelli raporu olan evlenemezmi?

mert

Üye
Üye
slm lar oglum askerligini burdurda yaptı 20 gün acemilik askeri biraz psikolijik sorunları oldugu için dagıtım iznine geldiginden biz bınu memlekette psikatri dotronu çıkarmıştık oda ankara gataya sevkini uygun bulup 2 hafta ankara gatada tedavi görüp çürük raporu aldı askerlige elverişli degil diye biz buna engelli raporu çıkardık yani yüzde 50 sürekli hafif mentol tanısı kondu şimdi çocugum evlenmek için hastaneden sağlık belgesi istendi nikah işlemleri için hastaneden psikatri çocugunum raporunu bir kalemde sildi iptal etti tani evlenmek için bu psikatri doktoru engelli diye bu raporun kesebilirmi kesme hakkı varmı nasıl bir yol izlenme yapmam lazım itiraz hakkım varmı varmı böyle engelli arkadalarımın başına gelen yardılarınızı bekliyorum saygılar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Pardon konuyu tam anlayamadım ve çok şaşırdım. Evlenmek için sizden tam olarak hangi kurum rapor istedi? Nikah işlemi için psiyatri doktoru raporu sildi derken tam olarak neyi kasteddiniz?

mert

Üye
Üye
halil bey nikah işlemleri için hastameden sağlık raporu istediler raporlu oldugun için sürekli yüzde 50 hafif derecede mentol psikatri nikah işlenleri için teste girdi ve evlenmem için engelli raporunu iptal etti halil bey varmı böyle birşey engelli raporunu iptal etmeye nikah işlerim için

mert

Üye
Üye
halil bey belediyeden istediler sağlık raporu için nikah işlerim için

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Valla mert bey böyle bir saçmalığı ilkkez sizden duydum. Böyle birşeye yasal olarak hakları olduğunuda hiç sanmıyorum. Ne demek evlenmek için raporun iptali. Saçmalık zirve yapmış resmen.

mert

Üye
Üye
halil bey ne yapmam gerek şuç duyurusunda bulunsam mı il sağlık nüdürlügüne itarax etme hakkımız var bu konu yardımlarınızı bekliyorum saygıla sevgiler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İl sağlık müdürlüğüne iptal edilen raporunuza dair itirazda bulunun.

trapper

Üye
Üye
slm lar oglum askerligini burdurda yaptı 20 gün acemilik askeri biraz psikolijik sorunları oldugu için dagıtım iznine geldiginden biz bınu memlekette psikatri dotronu çıkarmıştık oda ankara gataya sevkini uygun bulup 2 hafta ankara gatada tedavi görüp çürük raporu aldı askerlige elverişli degil diye biz buna engelli raporu çıkardık yani yüzde 50 sürekli hafif mentol tanısı kondu şimdi çocugum evlenmek için hastaneden sağlık belgesi istendi nikah işlemleri için hastaneden psikatri çocugunum raporunu bir kalemde sildi iptal etti tani evlenmek için bu psikatri doktoru engelli diye bu raporun kesebilirmi kesme hakkı varmı nasıl bir yol izlenme yapmam lazım itiraz hakkım varmı varmı böyle engelli arkadalarımın başına gelen yardılarınızı bekliyorum saygılar
İl Sağlık müdürlüğüne itirazda bulununuz mert bey geçmiş olsun bu arada

SM-G850FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

mert

Üye
Üye
tşkler halil bey

mert

Üye
Üye
tşkler kardeşim sağol

Tekerlekli Sandalye