Engelli raporu sonucu %38 çıktı. Heyete ilçe hastanesinde girmiştim. Şimdi ise merkezde ki araştırma hastanesine randevu aldım sorun olur mu?

M.city

Üye
Üye
İlçede yaşıyorum. Burada ki devlet hastanesi %38 oran verdi 3 gün önce öğrendim sonucu. Dün akşam da gittim il merkezinde ki araştırma hastanesinin sağlık kuruluna randevu aldım. Bir sorun yaşar mıyım, bu durumda bir sakınca var mı?

M.city

Üye
Üye
Yok mu yardımcı olacak kimse. Editör yada üye

İsen Buga

Üye
Üye
Son rapor ile alacağınız şimdiki rapor arasından 6 ay geçmemiş ise; aynı oran verirler. İstersen farklı illere git farketmez heryerde aynı oran verir.

dolayısıyla beklemeniz gerek...

Beklemek istemiyorsanız itiraz edin. (ilçe Sağlık Müdürlüğüne). Olmazsa İl Sağlık Müdürlüğüne itiraz edin.

M.city

Üye
Üye
Son rapor ile alacağınız şimdiki rapor arasından 6 ay geçmemiş ise; aynı oran verirler. İstersen farklı illere git farketmez heryerde aynı oran verir.

dolayısıyla beklemeniz gerek...

Beklemek istemiyorsanız itiraz edin. (ilçe Sağlık Müdürlüğüne). Olmazsa İl Sağlık Müdürlüğüne itiraz edin.
Hastanenin sağlık kurulunda çalışan bir memura sordum biraz önce. 6 ay bekleme olayı sadece aynı hastaneye tekrar başvurmak için geçerli dedi. Problem olmaz, sıkıntı yok dedi.

fsakka34

Üye
Üye
Madem oraya soracak imkanınız var burada cevap aramayın bence direk kişinin kendisinden en güncel ve net bilgiyi alabilirsiniz kanımca. :)

Tekerlekli Sandalye