Engelli raporu

ateszxz

Üye
Üye
Arkadaslar birsey soracagım şimdi yuzde 40 sureklidir raporum var vergi dairesi yeni bir rapor istemeden yeterli bulgulara ulasamadıgını iletip hastaneden 1 adet saglık kurulu raporu 1 adet saglık kurulu kararı istemiş noroloji den ise kullandıgı ilaçlar eeg cekim sonucu ilaç serum kan degerleri istemiş ben bunun için gittim noroloji sonuçlarımda kullandıgım ilaçlar kandaki ilaç oranı eeg sonucu bunlar dolma kalemle yazıldı doktor nöbet sayımı filan ssormadan en alt kısma günlük aktiveleri etkilrywn seyrek nöbet yuzde 20 yazdı yani bu yazılan raporum var saten raporun üzerine ek norolojı heywt yazıyor bunu hastaneye versem kurula eski raporum devam edermi yoksa sadece 1 doktorun yazdıgına bakarak yuzde 40 olan raporum iptal mi edilir yada hastane ankaraya bu sekilde mi ypiollar yani yeni rapor istemiyorlar sadece bilgileri tam istiyorlar ama doktorun bu sekilde yazdıgı kalem ne kadar etkiler bilemiyorum yarin verecwgim rapor sonucunu kurula ne yapalım hayırlısı ama eski raporum surekli olan raporum iptal mi olur

E6603 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye