Engelli raporum yanlismi yazılmış

Aygül Bozkurt

Üye
Üye
Merhaba ben 2017 yılında aurt kapak ameliyatı oldum. Metal kapak takıldı, mitral kapaktada orta. İleri derecede sorun var tekrar bi kapak ameliyatı olacağım ilerleyen yıllarda ve hiper tansiyon hastasıyım . 2019 yılında sağlık raporu için müracaat ettim kurula girdim ve 50kalp için 10da hipertansiyon için verilmiş ,ama verilen kagitta %55 engelli yazıyor . Ve sürekli değil 2yillik verilmiş . Benim sizden öğrenmek istediğim toplamda 60 olması gerekmiyor mu raporun ve neden 2yillik rapor verilmiş bana bilgisi olan beni bilgilendirme bilirmi bu konuda

septik

Editör
Editör
[MENTION=25328]Aygül Bozkurt[/MENTION]

Baya bir süredir engel oranlamada balthazard sistemi kullanılıyor, direkt her hastalık için alınan oranların toplamı değilde farklı bir metodla hesap ediliyor, sizin oranları tekrar hesap ettim %55 çıkıyor, yani sorun yok.Verdiğim linkten sizde hesap edebilirsiniz. https://rapor.engelliler.gen.tr/

Raporların süreli verilmesindeki sebeb hastalığınızın iyileşme veya ilerleme durumuna göre süresi dolunca tekrar rapor alma imkanı sağlıyor.

Aygül Bozkurt

Üye
Üye
Teşekkür ederim. Benim bir sorum daha olacaktı ama konu bayağı uzun hayat sigortası ile alakalı da bilgi almak istiyorum mümkündür acaba

septik

Editör
Editör
[MENTION=25328]Aygül Bozkurt[/MENTION]

Rica ederim. Tabiki bir sorunuz varsa buyrun sorun, ben cevabı bilmiyorsamda bilen bir arkadaşımız yanıtlar.

Tekerlekli Sandalye