Engelli sağlik kurulu raporunda usülsüzlük

Babayorgun

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar. 2013 yılında %67 sürekli olan raporumu yenilemek için müracaatta bulundum. Yeni almış olduğum raporda KBB(%52), Nöroloji(%30), Beyin Cerrahı(%15), Fizik Tedavi(%20) olarak raporumu verdiler. Kesin heyet raporunu aldığımda ise Nöroloji ve Fizik Tedavi'nin hesaba katılmadığını ve raporumu %59 1(bir) yıl geçerli olarak verdikerini gördüm. İtirazda bulundum ve Nöroloji, Beyin Cerrahı ve Fizik Tedavi'nin aynı çatı altında toplandığını söylediler. Öğrenmek istediğim şu Fizik Tedavi, Beyin Cerrahı ve Nöroloji 3'ü birlikte mi değerlendiriliyor? Sadece KBB ve Beyin Cerrahını değerlendirmeye aldılar. Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Allah allah fizik tedavi ve noroloji ayrı ayrı değerlendirirlir diye biliyorum ben. Rapora itirazınız redmi edildi yani?

Babayorgun

Üye
Üye
Hocam ortada usülsüzlük var hakkımız gasp edildi. Heyete ayrı ayrı giriyorsun ayrı ayrı oranlar alıyorsun. Bunların tek çatı halinde toplanıp değerlendirilnesi yönetmeliğede aykırı kanunada aykırı bir şey. Heyet raporumuzu tek tek imzalatıyoruz ve doktorlarla konuşuyoruz oranlarımız verildiği halde rapora işlenmemiş. Sağlık kuruluna dikekçemi verdim. Bimer üzerinden şikayet ettim, 184 SABİM'e şikayet ettim. Dilekçeme gelen cevaba göre savcılığada gideceğim. Öyle bir hastaneki dikekçemi bile almak istemediler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sonucu bizimlede paylaşırsanız memnun oluruz.

Moonshield

Üye
Üye
Hocam ortada usülsüzlük var hakkımız gasp edildi. Heyete ayrı ayrı giriyorsun ayrı ayrı oranlar alıyorsun. Bunların tek çatı halinde toplanıp değerlendirilnesi yönetmeliğede aykırı kanunada aykırı bir şey. Heyet raporumuzu tek tek imzalatıyoruz ve doktorlarla konuşuyoruz oranlarımız verildiği halde rapora işlenmemiş. Sağlık kuruluna dikekçemi verdim. Bimer üzerinden şikayet ettim, 184 SABİM'e şikayet ettim. Dilekçeme gelen cevaba göre savcılığada gideceğim. Öyle bir hastaneki dikekçemi bile almak istemediler.
Sonuç nedir? Hakkını alabildin mi ustam.

Tekerlekli Sandalye