Engelli, şehit yakını ve gazilere internet kampanyası

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
D-Smart’tan sosyal sorumluluk örneği

engelli-trife-dsmart.jpg

Daha önce TTNET, Turkcell ve vodofone engellilere yönelik internet ve cep telefonu yapmıştı. Şimdi ise D-smart engelli tarifesiyle karşımızda. Fiyat listesi ve konu detaylarını aşağıya ekliyorum.

Not: TTNET engelli tarifesiyle d-smart engelli tarifesini daha sonra fiyat açısından karşılaştırmalı değerlendirmesini konu altına ekleyeceğim.

HABERİN DETAYLARI

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet.

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye! Abone olduğunuz ayın bedeli de bizden! Üstelik şimdi ihtiyacınıza uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile!

FİYATLAR

Fiber

24 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet (50 GB AKN) 54

Adsl

8 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet (50 GB AKN) 49

Kampanyanın avantajları nedir?

-Engelli, gazi ve şehit yakını vatandaşlarımız 0 850 266 00 00 D-Smart İnternet çağrı merkezini arayarak başvuru yapabilirler.

-Engelli vatandaşlarımıza özel tarifelerden faydalanmak için kendileri başvurabilecekleri gibi, kendileri adına 1. Derece yakınları da (anne, baba veya çocuk) başvurabilir.

• Engelli, gazi ve şehit yakını vatandaşlarımız’a özel 24 ay boyunca indirimli fiyatlar

• Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura:

• Yalın internet ücreti hediye

• Aktivasyon ücreti hediye

• İlk ayın kullanım bedeli hediye

• Damga vergisi hediye

• 24 ay boyunca sabit fiyat

• İhtiyacınıza uygun moduler hız ve AKN seçenekleri

• Diğer servis sağlayıcılarda taahhütünüz varsa Taahhüt iptal bedeli bizden*

* “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, iptal edip abonemiz olduğunuzda taahhüt iptal bedelinizin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt İptal Bedeli Bizden uygulaması 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Tüm tarife seçeneklerinin tam fiyat listesi
fiyat-d-smart.jpg

Başvuru için gerekli belgeler

Engelliler için:
• T.C. nüfus cüzdanı
• Özürlü kimlik kartı veya sağlık raporu
• Başvuru yapan 1.derece yakını ise başvuru yapan kişiye ait T.C. nüfus cüzdanı
Gazi ve şehit yakınları için:
• Emekli sandığı serbest kartı
• Gazi/şehit eşi T.C. nüfüs cüzdanı
• Başvuru yapan 1.derece yakının T.C.nüfus cüzdanı
Bu paketlere başvuruda bulunulacak her T.C. Kimlik Numarası için bir paket satışına izin verilecektir.

https://www.dsmart.com.tr/Kampanyal...-yakinlarina-ozel-d-smart-internet-kampanyasi

Liza

Üye
Üye
O kadar da cazip değil bence.

Gülden

Üye
Üye
Sevgili site sakinleri ve site yönetimi :) Engelliler için en uygun (ev telefonsuz) sadece internet ve film kampanyaları hangileridir ?Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim,vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ediyorum,sağlıkla huzurla kalın.. :)

HASCORUMLU

Üye
Üye
ben bir kaç senedir türknet tullanıyorum 50 mbps hızında sınırsız internet ve 150gb adil kullanım kotalı 1000 dk her yöne ev telefonu 44.5 tl ye kullanıyorum engelli indirimi ile ve ayrıca taahütsüz istediğim zaman iptal ettire biliyorum ben çok memnunum

Tekerlekli Sandalye