Engelli vatandaşlardan takı sergisi

gülümse_hayata

Üye
Üye
url

Sultandağı Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Tarafından Düzenlenen Engelli Vatandaşlar Takı Tasarımı...

Sultandağı Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen engelli vatandaşlar takı tasarımı kursu öğrencilerinin hazırlamış olduğu takı sergisi büyük ilgi görüyor.

Sultandağı Halk Eğitim Merkezi tarafından, Öğretmenevinde kurs öğreticisi Özlem Batu tarafından düzenlenen takı tasarım kursuna İlçe merkezinden 10 tane engelli vatandaşın katıldığı ve kursta öğrenip yaptıkları takıları öğretmenevinde sergiledikleri bildirildi.

Takı sergisini gezen Sultandağı Kaymakamı Mehmet Sülün, engelli vatandaşların topluma kazandırılması ve üretime katkıda bulunmaları amacıyla açılan takı tasarımı kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sergiledikleri el emeği göz nuru takıları yerinde inceledi.

Kursiyerlerin yaptıkları takıların satılması amacıyla İshaklı Kervansarayının bir bölümünde satış bölümü kurabileceklerini belirten Sülün, engelli vatandaşlara Sultandağı Kaymakamlığı olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Haberler

Tekerlekli Sandalye