Engelli vergi indirimi

love_is_blind

Üye
Üye
Selamlar.02/07/1972 doğumluyum.07/03/1988 ssk girişim ve ödenmiş 3670 günüm var.2008 yılında şirket aracı ile iş saatleri içinde kusurun 8/8 karşıya verildiği ağır bir trafik kazası geçirdim.Kafa travması ve sol femur kırığı teşhisi konarak Bursa Uludağ ünversitesi hastanesinden %50 sürekli rapor verildi.Bir firmada engelli kadrosunda çalışmaya başladım.Bu işyerinden engelli vergi indirimine başvurdum.Ankara'dan gelen kağıtta 3.derece engellilere uygulanan vergi indiriminden yararlanabilir yazısı geldi.Fakat raporumun psikiyatri kısmında yazan 'Yineleyici depresyon(tedavi ile kısmen düzelen)' yazısı sebebiyle 1 yıl sonra kontrolü şartı konmuş.1.5 yıl önce o işyerinden ayrılıp başka bir yerde işe başladım.Tekrar vergi indirimi için başvurdum ve beni ikamet ettiğim Bandırma devlet hastanesine sevkettiler.Raporumda %4 eksilme olarak %46 sürekli çıktı.Rapor vergi dairesine gitti.Şimdi bundan sonra evraklarımı takip edebileceğim bir link var mı acaba?Bundan sonra izlemem gereken yolu bana gösterir misiniz?Teşekkürler.

Tekerlekli Sandalye