engellier için uygun ev interneti ve mobil paketler kullananlar

yusuf alp

Üye
Üye
arkadaşlar türk telekom engellier için paketler indirimliymiş ama sitelerinde normal paketlerle aynı fiyatları gösteriyorlar

16 Mbps
100 GB İlk ay Full Limitsiz
Kullanım Ayrıcalığı
13 ay 69,90 TL
ben zaten önceden bağladım modemle 65₺ ödüyorum
bilgisi olan varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir zamanlar avantajlıydı ama indirimin şimdilerde adı var kendisi yok.

ahmet34

Üye
Üye
bız turk telekom ınternet kullanıyoruz her ay 60 tl oduyoruz
aradılar sozlesme yenılenmıs her ay 80 tl gelecek,dedıkkı engellı ındırımı vardı,o halde rapor gotur 40 kusur odersın demısler.
ıyıde bız zaten 10 sene once rapor goturup ıslettık ne dıye yıllarda 60 tl cıvarında odemısızkı,bu durum nasıl oluyor,her 2 senede bır rapormu goturmek lazım.sıstemde zaten gorunmuyormu bunu yapmalarına hakları varmı

ferhan

Üye
Üye
bız turk telekom ınternet kullanıyoruz her ay 60 tl oduyoruz
aradılar sozlesme yenılenmıs her ay 80 tl gelecek,dedıkkı engellı ındırımı vardı,o halde rapor gotur 40 kusur odersın demısler.
ıyıde bız zaten 10 sene once rapor goturup ıslettık ne dıye yıllarda 60 tl cıvarında odemısızkı,bu durum nasıl oluyor,her 2 senede bır rapormu goturmek lazım.sıstemde zaten gorunmuyormu bunu yapmalarına hakları varmı
Bizde türk telekom ttnet internet kullanıyoruz. Bundan birkaç ay önce 56 tl ödediğim fatura yüksek gelince müş. hiz. Aradım arayıp bana ulaşamayınca sözleşme yenilenmediği söyledi ben numaramı değiştiğim için bana ulaşamamışlar yeni sözleşme yaptık oğlumun raporu var dedim o zaman raporu tekrar götürmeniz lazım dedi. Ben raporu götürdüm ki bana bide demezlermi aile tablosu lazım [emoji35] ki engelli bireyle aynı evde olduğunuz gözüksün haydaaa tekrar kalktım nüfusa gittim nüfusta demezmi artık e devletten siz kendiniz alabiliyorsunuz aile tablosunu bu defa internete gidip aile tablosu alıp raporla birlikte teslim ettim aklınızda bulunsun sizinde. Şuan 79 tl lik fatura 56 tl geliyor.

SM-J610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

ahmet34

Üye
Üye
gıttık hallettık tam 20 sene olmus engellı raporu ıle ındırım yaptıralı
neden su ana kadar ındırım olmadı dedım,dedılerkı 20 sene once yaptırmıs olsanız bıle sıstemde gorunmuyor ondan dedıler.ama sımdı sıstemde gorunuyor dedıler
ben bu ısten bırsey anlamadım galıba yuzde yırmıbes ındırım oluyor,faturaları takıp edın yukselırse gelıp sorun dıyor
ama zaten zırt pırt kampanya dıye arayıp degıstırmeye cabalıyorlar,yanı engellı ındırımı arada kaynatılıyor

Tekerlekli Sandalye