Engelliler.gen.tr 3 Yaşında

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Değerli arkadaşlar,
2010 yılının mayıs ayında yayın hayatına start veren Engelliler.gen.tr bugün 3. yaş günü kutluyor...

Doğum-Günü.jpg

Bize inanan bir avuç insanla çıktığımız bu yolda, bugün binlerce insanla birlikte yürüyoruz. O günlerde sitenin kuruluş aşamasında kendi aramızda konuşurken şunu söylemiştik. "Kuracağımız site öyle bir site olmalı ki engelliler adına söylenmedik söz bırakmamalı."

Çoğu kişi için fazla iddialı sayılan bu söze inandık, alışılagelmiş söylemlerin dışına çıkmaya çalıştık. Bu süreçte hiç yapılmayan bir şeyi yaparak 2 yıl üst üste "konusu engelliler olan öykü yarışması" düzenleyerek edebiyat dünyasına yüzlerce öykü kazandırdık. Aynı kararlılık ve inançla 3. yapmak için daha şimdiden kolları sıvadık.

İlerki dönemlerde yine hiç yapılmayan projelerle karşınıza çıkarak ezberleri bir kere daha bozacağız. Şimdilik proje aşamasında olduğundan fazla detaya giremiyorum.

Ve yine onbinlerce soruya yanıt vererek onbinlerce insanın ve o konuları okuyan yüzbinlerin kafalarındaki soru işaretlerini kaldırdık. Bu gün geldiğimiz noktada günlük 15 bini aşan tekil ziyaretci sayımızla 3 yıllık süreçte hayal bile edilemeyen kitlelere ulaştık.

Tabiki bir web sitesinin buralara gelmesi tek başına yapılacak bir iş değildi. Hiç bir karşılık beklemeden bana her konuda yardımcı olan Engelliler.gen.tr nin yönetim kadrosuna, 7 bine ulaşan üyesine sonsuz teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.

Daha nice yaşları hep birlikte kutlamak dileğiyle herbirinize kuçak dolusu sevgiler....

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:eek: Nice mutlu, engelsiz , özgür yarınlara... hep birlikte daha nice senelere inşallah...Bu arada ben de 1 yaşında oldum sitem 3 yaşında ben ise 1 :eek:

gülümse_hayata

Üye
Üye
2010 Yılında merhaba benide aranıza alırmısınız diye tanışma bölümüne açtığım ilk konuyla başladı herşey sayın Halil yılmaz'ın şu cümleleriyle ...

Merhabalar, tabiki alırız.
Hoşgeldiniz safa geldiniz.

O günden bu güne bu site bir çok şey kattı bana ne çok bilmediğim konu varmış, insanlar nasıl sorunlarla uğraşıyormuş ben hepsinden bihaber durumdaymışım. Bir engelsiz olarak neredeyse 3 yıldır sizlerin arasında olmaktan çok mutluyum ve bana çok şey öğrettiniz her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sitemiz eminimki şuana kadar yakaladığı başarıyı çok daha yükseğe taşıyacaktır emeği geçen herkeze bilhassa site yöneticimize ve tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkürler. Umarım hep birlikte nice senelere..

S

simurg19

Guest
siteye üye olalı dört ay oldu sizlerle beraber olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum her konuda yardımcı oluyorsunuz hepiniz ayrı bir bilgi bankasısınız sorduğum bütün sorularıma hemen cevap veriyorsunuz hepinize ayrı ayrı teşekkürler iyiki varsınız daha nice yıllara beraber olmak ümüdiyle sağlıcakla kalın.

suden

Üye
Üye
kısmette 3 yaş gününüzde aranızda olmak varmış bir çok insanın derdine derman oluyorsunuz her sorunun cevabı hazır, hayırlı bir işe imza atan herkese teşekkürler daha nice senelere diyelim ...

güz gülleri

Üye
Üye
529236_446366608729916_1017632686_ndddbbbb.jpg

bu site benim evim oldu :) emeği geçen herkese yürekten teşekkürler :)

Fulya

Üye
Üye
bir sitenin kuruluş aşamalarını az çok biliyorum... ilk heyecanlar , ilk oluşumlar , ilk kıvılcımlar ... acabalar .... umutlar ... vs vs

Tüm ekip gece gündüz demeden birşeyleriortaya çıkarmak için uğraşmış ve şuan o heyecanların emeklerini topluyorlar...

Emeği gecen herkese başarılar dilerim ve çok çok tebrik ederim...
her yılın, hep ilk günkü heyecanını kaybetmemesi dileğiyle... hepbirlikte nice nice başarılı seneler bizlerin olsun...

KARDELEN

Üye
Üye
nice yıllara hep birlikde inş burda çok güzel arkadaşlıklar dostluklar var hepimiz ayrı ayrı şehirlerden burda gökkuşagı oluşdurduk ayrı ayrı renkleri bi arada topladık ne güzel bi mutluluk bu ben 2 yıl oldu buraya katılalı iyiki burdayım emegi gecen burdaki arkadaşlara çok tşkler ayrıca burda büyük bi kütüphane var forumdaki bilgiler çok büyük faydası var bilmediklerimizi duymadıklarımızı hep ögrendik çok tşkler emegi gecenlere nice yıllara gen.tr .

yasminn

Üye
Üye
NİCE MUTLU YILLARA EVRENİN EN KALİTELİ VE SEVİYELİ SİTESİ...

benimde tam bir yıl olmuş. yalnız benim hayatım sorun... her forum açışımda kocaman bir memleket meselesini konuştuk :) neyse ki yavaş yavaş düzene girdi birşeyler yada ben bu düzensizliği kabullendimde eğlenceli forumlarımızda paylaşımlarda bulunarak keyiflenmeye başladım çok şükür.

başta yöneticiler olmak üzere her seferinde yorduğum tüm sabırlı arkadaşlarıma çok teşekkür ederim :)

güz gülleri

Üye
Üye
108624.jpg

fistikli_cikolata_tarifi.jpg

images

Bunlar sitenin değerli dostlarına :):):)

cikolata-modelciligi2-350x221.jpg
bu değerli yöneticimiz Halil Yılmaz 'a:):)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu siteyi ilk kurduğumuzda tek amacımız engelliler için birşeyler yapabilmekti, kurduk günlerce soru bekledik üye bekledik ama hiç bir gün bu site büyümez biz bu işi yapamayız demedik, allaha şükürler olsun 3 yılda sayısız mesajlar yazıldı binlerce üyeye ışık olduk, bizi 7 bin küsür üyemiz büyüttü, onlar olmadan bu site olamazdı buğün geldiğimiz noktada yönetim ekibine teşekkür ederken, sitenin büyümesi saygınlık kazanması ve Türkiye'nin en büyük engelli sitesinden birisi olmasına sebep olan bütün üyelerimize teşekkür ederim, biz ilk kurdugumuzda inşallah deyip yola çıkmıştık, bugün söylenecek tek kelime var sanıyorum "maşallah"

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:eek: hem de 41 kere maşallah tabii..inşallah 33. yaşımızı da binlerce üyemizle birlikte daha mutlu ve daha özgür yarınlarda kutlarız...

Tekerlekli Sandalye