Engelliler.gen.tr üyesi 20 kişiye kitap hediyesi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar,
Yüreği güzel Engelliler.gen.tr üyelerinin katkısıyla, ( Cenap ) kitap hediyelerimizin bir yenisiyle daha karşınızdayız. Bu seferki hediye paketimiz toplamda 100 kitaptan oluşmakta. Detaylar aşağıda yazıldığı şekildedir...

k1-tile.jpg

Toplam Hediye Edilecek Kitap Sayısı
: 100

Dağıtılacak Üye Sayısı: 20

Her Üyeye Hediye Edilecek Kitap Sayısı: 5

Hediye Edilecek Kitaplar (aşağıdaki listede)

• 1 Hakan İşcen Hayat Anı: Çekirdek sanat Yayınevi .
  • 2 Kendimize Meyledermiyiz: Camgöz Yayınevi.
  • 3 Onur Sakarya Eksik Adam: Camgöz Yayınevi.
  • 4 Serdar Tütün Deniz ve Kız: Camgöz Yayınevi.
  • 5 Kadir Aydemir 80 lerde çocuk olmak: Yitik yayınları.

Kitaplar Çekiliş Aracı | WM Aracı üzerinden yapılacak çekilişle, 5'erli paketler şeklinde kargo yoluyla hediye kazanan üyelerimize gönderilecektir. Kargo bedeli alıcıya ait olacaktır.

Çekilişe katılmak için son başvuru tarihi: 6 Eylül 2013
Çekiliş 7 Eylül 2013 tarihinde yukarda belirtilen sitede yapılıp, çekiliş ayrıca videoya kaydedilip sitede yayınlanacaktır...

Çekilişe katılmak için konu altına çekilişe katılıyorum şeklinde mesaj yazmanız yeterli olacaktır...

Önemli not: Çekilişte kazanan üyelerimiz hediyelerinin gönderileceği eksiksiz ve tam yazmalıdırlar. Adres verirken telefon numaralarında eklerlerse daha sağlıklı gönderi yapılır. Daha önce yaptığımız çekilişlerde eksik adres nedeniyle 1-2 üyemize hediyeleri ulaşamamıştı.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Katılalım arkadaşlar kitap okumaktan daha güzel ne olabilir ki beni yaz listeye lütfen

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Bu güzel çekilişi düzenleyen, kitap bağışında bulunan arkadaşıma ve aslında tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. Sitem adına öyle güzel bir gelişme ki inanın ben de katılmak isterdim ancak kimsenin şansını azaltmak istemediğimden geri planda kalmayı tercih ediyorum.

Çekilişe katılan, kitap okumayı seven arkadaşlarıma bol şanslar diliyorum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
20 kişiye kitap hediye edilecek, ismini yazdıran sayısı 4. :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Katılım sayısı artacaktır sanırım buzdolap çekilişi olsa şimdiye ne kadar katılım olurdu kitap bu arkadaşlar hayatımızın bir parçası yazarlarımız kitaplarımız...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Engelliler.gen.tr üyesi herkes katılabilir. :)

S

simurg19

Guest
Kitap çekilişi

iyi akşamlar arkadaşlar kitap çekilişine niçin bu kadar az katılım var anlamış değilim mehmet beyin dediği gibi buzdolabı çekilişi olsa taleb ne olurdu çok merak ediyorum belki bana kızacaksınız ama birazcık duyarlı olsak olmazmı sitedeki yüreği güzel üyeler.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Sn. Berkay10.
Kendi adıma konuşmak lazım gelirse; rahatsızlığımdan ötürü konsantrasyon zorluğu yaşıyorum. Zaten müzmin bir uyku sorunum da var. Okuyacak olduktan, bir hevesle aldığım ama sonra kapağınız hiç açmadığım en az beş on kitap var. İşsiz olanlarımız iş bulmak derdinde, çalışanlarımız iş derdinde. Velhasıl (bence) bundandır bu biganelik. Saygılar...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Bu bir kampanya ve dileyen dilediğince katılmakta özgür olmalı. Kitap okumak bir alışkanlıktır aynı zamanda ve her şeyden önce ibadet bile gönül şenliğiyle olur. Ne dinde ne de kişisel tercihler de herhangi bir zorlama olmamasından yanayım. Kitap çekilişinin bitiş tarihine kadar olan sürede mevcut katılımcı sayısının artacağını tahin ediyorum ki bu sayı 20 kişiyi bulmasa bile bu yüzden kimse kimseye sitem yapmasın lütfen.

Ayrıca kimse kimseyi neden çekilişe katılmıyorsunuz şeklinde de bir serzenişte de bulunmamalı. Hayatta öyle doğrular vardır ki çeşitli nedenlerden dolayı yaşanamayan ve ne yazık ki en büyük yanlış bu konularda yapılan zorlamalardır. Örnek ; bol bol kitap okumalısın denilen bir öğrenci bilinçaltında kitap okumaya karşı olan hevesini tamamen zamanla kaybeder ama anne ve babasını yada kimin yanındaysa o büyüğünün kitap okuduğunu gören öğrenci kitap okumaya karşı heves ve istek duyacaktır.

Sevgiyle kalın, dostlukla kalın,

sinandeniz

Üye
Üye
benim şansım olmadığı için :) yani saolsun halil bey yanlış hatırlamıyorsam 2 çekilişine katıldım 2sindede ismimde bulunan harflerden biri bilem çıkmadı :) bende kura katılımına cızık çektim halbuki Halil arkadaş şöle ufaktan bi tölöras yapsa ben için mutlu da olmam del hani :p :rolleyes:

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
benim şansım olmadığı için :) yani saolsun halil bey yanlış hatırlamıyorsam 2 çekilişine katıldım 2sindede ismimde bulunan harflerden biri bilem çıkmadı :) bende kura katılımına cızık çektim halbuki Halil arkadaş şöle ufaktan bi tölöras yapsa ben için mutlu da olmam del hani :p :rolleyes:

:) yapma sinandeniz sen eğer şansına küsersen şansında sana küsmeyip ne yapsın ? haydi bak bu sefer kesin kurada sen de çıkacaksın. :) içime doğdu sanki... Bir kere daha kendine bir şans ver kardeşim :)

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Sanırım Sn. Vehbi KOÇ için derlerdi: O kadar malı mülkü var sabahları 3-5 zeytin 1-2 dilim ekmek yiyebiliyormuş diye. Bizimkisi de o hesap zahir. Şöyle de bir özlü söz/deyim vardı: Talih insana bütün nimetlerini verse, onları tadabilecek bir ruh gerekir. Bizi mutlu eden, bir şeyin sahibi olmak değil, tadına varmaktır.

sinandeniz

Üye
Üye
:) gazuz yaprağı akidişim verdiğin gazdan dolayı müteşekirim bu gazla uzayın boşluğuna kadar bilem çıkabilirim :D haydi kattım gitti kendimi kuraya yazın benide alem şans görsün :D

Kara Kartal17

Üye
Üye
Çekilişe katılıyorum

Tekerlekli Sandalye