Engelliler.gen.tr üyesi 20 kişiye kitap hediyesi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar an itibariyle çekilişe katılım bitmiştir. 20 kişiye ücretsiz kitap dağıtılacaktı ama maşallah 8-10 kişi adını yazdırdı sadece. Dolayısıyla çekiliş yapmadan adını yazdıran herkese kitapları gönderilecektir. Adını yazdıran arkadaşlar en geç salı akşamı 21:00 a kadar bana adreslerini iletsinler. Bu arada kargoda karışıklığı önlemek adına adresin yanı sıra telefon numaranızıda yazarsanız çok iyi olur.....

magvali

Üye
özür dilerim yanlışanlamayın ama kargo ücreti ne kadar tutar bilgilendirirseniz sevinirim
teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
10 Kişi kitap kazandı sadece 2 kişi adres bilgilerini gönderdi. 10 eylül salı akşamı saat 21:00 a kadar diğer kazanan kişilerin adres bilgilerini göndermeleri gerekli. Kitap gönderecek arkadaşımızı kargoya git gel yaptırmamak için hepsini tek seferde göndermek daha insaflı olacağından bu şekilde düşündüm ben. Tekrar ediyorum salı akşamı 21:00 a kadar adres bilgilerini göndermeniz gerekli. Sonra vay ben duymadım, vay ben görmedin diye mazaaret kabul etmem bilesiniz. :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Halil Yılmaz,

Sayın yöneticim şimdi benimki sadece bir öneri ya kabul edersiniz yada etmezsiniz ama bence amaç 20 kişiye bu kitapları dağıtmaktı ve ne yazık ki 10 kişilik bir kazanım var acaba çekilişi çekilenler saklı kalmak kaydıyla henüz kargo işlemini başlatmadan bir kere daha yeni bir tarihle yapsanız belki hala kuraya katılmak isteyen arkadaşlar da vardır. Bu hafta okulların açılış haftası ve herkesin kafası karışık olabilir yada çok yoğun olup ta kitap çekiliş tarihini unutup adını yazdıramayanlar olmuştur diye düşünüyorum.

Ben mümkün olduğunca çok sayıda kişiye ulaşmasını isterken katılımın bu denli az olması gerçekten üzücü ama mutlaka hafifletici, geçerli sebepleri vardır yoksa ben bu sitenin üyelerinin okuma alışkanlıklarının ve okuma isteklerinin az olacağına kesinlikle inanmak istemiyorum :(

sinandeniz

Üye
Üye
oley banada sonunda çıkı çıkı vermiş Halil beye çok tşk ediyorum bu etkinliğinden dolayı :)adresi gönderdim umarım zamanında göndermişimdir

mcalim79

Üye
Üye
bi eksiklik var kargo ücreti alıcıya ait olmaması gerekir bi yardım yapılıyorsa tam deger olması için kargo ücreti göndericiye ait olması gerekmez mi????? halil beyin dikkatıne...

sinandeniz

Üye
Üye
HALİL BEYE bu güzel uygulamasından dolayı teşekkür ediyorum kitabımı bekliyorum :) okicak kitabımda yoktu iği oldu heleki şu kış aylarına girerken soba başında çayımı yudumlarken güzel olacak :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar bu kitap çekilişi sona ermiştir. Katılmak isteyen arkadaşlar başka çekilişleri bekleyecekler...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Okumayı sevenler, kitap çekilişine katılmak isteyenler bence şimdiden bir daha ki çekilişi sıkı sıkı takip etsinler. Bana çıkmaz demeyin :)

Bol şanslar...

Sairane

Üye
Üye
an itibarıyla kitaplar bana ulaşmıştır teşekkürler. :D

L

Liza

Guest
Kitaplar elime ulaştı emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum..

S

simurg19

Guest
kitaplar elime bugün ulaştı emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkürler.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kitapları eline ulaşan arkadaşlarımı kutluyorum iyi günlerde okumanız dileğiyle.

Tekerlekli Sandalye