Engelliler Haftasına Özel Kutlama Mesajlarım

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Engelli asansörlerini tıka basa doldurup engellilere yer bırakmayan kişiler sizinde engelliler haftanız kutlu olsun!

Engelli park yerlerini koca tabelaya rağmen işgal eden engelsiz araç sahipleri sizleride unutmayıp sizlerinde engelliler haftasını en içten dileklerimle kutluyorum!

Kaldırımdaki rampaların önlerine arabaları park eden güzel yurdumun güzel insanları sizlerinde engelliler haftanız kutlu olsun!

Yaptığı rampanın önüne elektirik direği diken belediyeler ahada bu resim engelliler haftasında sizlere kapak olsun diyor, engelliler haftasını kutlamayı unuttuğum diğer kişi ve kurumlardan özür diliyorum...

223589_206221079418095_200489919991211_581984_6199596_s.jpg

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aga okuduğum en güzel engelliler haftası kutlama mesajları bunlardı.:) Fena saydırmışın. :)

F

Fırtına

Guest
bir inci de benden; ''ayrımcılık yok.............ayrımcılık yoooookkkkkk..'' diyen tüm insanların engelliler haftasını yürekten kutluyorum.!!!

aliercan44

Üye
Üye
böylelerini kutlamıyorum lanetle kınıyorum özürlüler bu ülkenın vicdanıdır
nihat doğan bu işe bir el atmalı bir özlü sözde biz özürlüler için söylemeli

İskender Durgun

Üye
Üye
Kaldırıma %45 eğimli rampa yapan belediyelerin engelliler haftalarını kutluyorum.

Toplu taşım araçlarını engellilere uygun hale getirmeyen belediyelerin engelliler haftalarını kutluyorum.

Engelli tuvaleti yapmayan belediyelerin engelliler haftalarını kutluyorum.

Hala okul girişlerine rampa yapmayan Devletin engelliler haftalarını kutluyorum...

KARDELEN

Üye
Üye
engelliler haftası kutlamaya gittik bizi aldı belediye asansörlü bi yerdi biz tam indik elekrik kesildi belediye başkanımız eşide geldi sergi vardı acılış oldu engelliler kursu sergisi neyse işimiz bitti elektrikler bekliyoz elektriklerin gelecegi belli degil görevliler bizleri götürenler dedi yürüyen merdiven var ordan cıkalım yardım edelim yanında normal merdiven var adamlar sagolsun güvenlik merdivene dikildi sırayla cıkarıyo insanlar varya adamlar burdan cıkmayın dedikce gine geliyo bizlerin o zorlu cıkış halimizi görmüyo kimse herkez kendi derdin de bide laf sokuyolar asansöre gitsenize diye yardım etmeyi bırak edenlere köstek oldular adamlar kaç kere yol verin diyo umurlarında degil böyle duyarsız insanlar bizlerin yolunu kesenlerin engelliler haftası kutlu olsun bu sorunu ben çok yaşıyom alış veriz merkezlerine gidiyom bizi görüyolar asansör sırası vermiyolar yanında dönen merdiven var onlar bizden çok engelli bunu çok iyi anladım böyle duyarsız insanların engelliler haftası kutlu olsun diyecek çok şey varda yazmakla bitmez .Bende burdan tüm engelli insanların haftasını kutluyom sevgiler sunuyom..

gülümse_hayata

Üye
Üye
Engelli asansörlerini tıka basa doldurup engellilere yer bırakmayan kişiler sizinde engelliler haftanız kutlu olsun!

Engelli park yerlerini koca tabelaya rağmen işgal eden engelsiz araç sahipleri sizleride unutmayıp sizlerinde engelliler haftasını en içten dileklerimle kutluyorum!

Kaldırımdaki rampaların önlerine arabaları park eden güzel yurdumun güzel insanları sizlerinde engelliler haftanız kutlu olsun!

Yaptığı rampanın önüne elektirik direği diken belediyeler ahada bu resim engelliler haftasında sizlere kapak olsun diyor, engelliler haftasını kutlamayı unuttuğum diğer kişi ve kurumlardan özür diliyorum...

223589_206221079418095_200489919991211_581984_6199596_s.jpg

Çok anlamlı kutlama mesajları tabiki anlayana....

Tekerlekli Sandalye