Engelliler İçin İş İmkanı

mustafaadali

Üye
Üye
Engelliler İçin İş İmkanı

Engelleri Aşıyoruz !

Engelli dostlarım ! Sizlerin sorunlarını sizler kadar anlayamasam da inanın bana kendimi her defasında sizlerin yerine koymaya çalışıyorum.
Elbette sizin hiçbir sorununuzu sizler kadar anlayamayacağımı lütfen bilin 
Çevremizde yüz binlerce insan, yüzlerce araç, bir çok firma ve şirket var.
Hepimizin duyduğu kadarıyla bir çok sorununuz var !
Engelliler için Caddelerde yürüme, gezme, yemek yerken uygun masa ve yer bulma, iş sayabileceğim sıkıntılarınızdan sadece bazıları!
Konuya olan hassasiyetinizi anlamaya gayret ediyorum.
Görsel, yazılı ve elektronik medya da anlamaya çalıştığım kadarıyla sorunlarınızın büyük bir bölümü iş arama üzerine.
Devletin imkanlarının kısıtlı ve belli kadrolar dahilinde olduğunu, tüm engelli kardeşlerimizi istihdam edemeyeceklerini, yaşadıkları sorunlara odaklı kolaylaştırıcı olamadıklarını hepimiz duyuyor okuyoruz.
Hal böyle olunca ;
Engelliler için İŞ bulmak, ihtiyaçlarını karşılamak da sorunlar yaşadığını ve bu sorunlardan bir çoğunuzun bunaldığını biliyorum.
Daha geçen hafta bir TV kanalında ayaklarından %60 engeli bulunan, Açık Öğretim Fakültesi Mezunu 24 yaşında bir bayan arkadaşımızın ENGELLİLER için umut olacak para kazanma hikayesini izleyip çok etkilenmiştim.
Buradan yola çıkarak Sizlerin yapabileceği ve en kısa zamanda paraya dönüşecek işleri tespit ettim.
Buna göre ;
10 yıllık bir çalışmanın meyvesi olan bir şirketin öğrenci, emekli, çocuklu anne ve bir çok devlet memurlarının sistemin içinde olduğu bir işi keşfettim.
İlgilenir misiniz bilemem ama iş tanımına baktığımız da ;
Başlangıçta sizlerin de bildiğin gibi bir firmaya iş başvurusunda bulunduğunda sizlerden bir takım tecrübeler isterler.
1. Kaç yıllık iş tecrübenizin olduğu,
2. Başvurduğunuz işe olan ilginiz ve uzmanlığınız,
3. Sizde olması gerektiğini düşündükleri bir takım donanım ( dil, katıldığın kurslar ) ,
4. Ve her şeyden önemlisi de onların belirleyeceği aylık ücrete tabii olmanız.
Peki tüm bu olaylar sonucu elinize ne geçiyor ?
Çoğu zaman hayal kırıklığı.
Sizler için araştırdığım iş kriterlerine isterseniz bir de buyurun beraber bakalım !

• Yeteneğinize uygun 10 farklı alana yönelik iş imkanı,
• Yine yeteneğinize uygun seçtiğiniz iş alanı için eğitim desteği,
• 2 farklı alandan banka hesabınıza yatacak iki farklı maaş,
Firmanın size sağladığı kolaylıklar arasında. Devamını birazdan vereceğim link’ten inceleyebileceksiniz.
Fakat, Firma Sizden sadece Günde 2, haftada 10 saatlik bir çalışma zorunluluğu talep ediyor. İsteyen arkadaşlarım çok daha fazla da çalışabilir.
Yaptığınız işe göre kazancınız elbette ki sabit olmuyor  Çalışmanıza göre 500 lira ile 2000 lira arası gelir elde edebiliyorsunuz.
Üstelik tüm bu hizmetleri alırken şirket size öyle bir kolaylık sağlıyor ki şimdi ifade edeceğim konu gerçekten çok hoşuna gidecek.
Günde 2, haftada 10 saat çalışmanız gereken zaman dilimi için çalışacağınız zamanı size bırakıyor.
Yani günün hangi saati isterseniz çalışabiliyorsunuz.
İşte Sizin için seçtiğim ve size yardımcı olabileceğini düşündüğüm iş imkanı bu ve şimdi daha sayamayacağım kadar çok kolaylaştırıcılıkla dolu.
Umuyorum sizler için bir pencere açabilmişimdir.
Şimdi de isterseniz iş imkanını daha detaylı inceleyebileceğiniz sayfaya bir göz atın.

Umuyorum hayatınızda size kolaylık sağlayabilecek bir iş imkanı yakalayabilmiş olursunuz.

Haydi ! Engelleri beraber aşalım !

İŞ TANIMINI İNCELEMEK VE ONLİNE TOPLANTILARINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN !

mustafaadali

Üye
Üye
Okuduklarınıza değil, TECRÜBE ETTİĞİNİZE " İNANIN " !

Vallahi ben duyduklarıma değil, yaşadıklarıma bakıyorum. Haklı olduğunuzu söylmeyi çok isterdim. Ama HAKSIZSINIZ :) Size de tavsiyem tanımadığınız, bilmediğiniz ve aslında yapmak istemediğiniz işlere ÖN YARGI İLE YAKLAŞMAMANIZ !

İNSANLARIN KAZANÇ ÇEKLERİ GÖSTERİLİYOR. GERÇEK OLAN TEK ŞEY, TOPLANTILARDA SUNULAN KAZANÇ ÇEKLERİ. DEVLETİN ALDIĞI VERGİ ÖDEMELERİ VE STOPAJLAR.

SİZE DE DUYDUKLARINIZI DEĞİL , GÖRÜP YAŞADIKLARINIZI " YORUMLAMANIZI " ÖNERİYORUM . . .

Son düzenleme:

polo42

Üye
para isteniyorsa kurs adı altında bunun adı dolandırıcıktır. bu yür titan benzeri fırsatçıların maşası olmayalım. Adminlerimizden rica ediyorum bu ilanı bloke etsinler.

Tekerlekli Sandalye