Engelliler sosyal yardim almak icin sartlar neler

BEKIRKAYA3232

Üye
Üye
Sosyal yardımlaşma vakfına e devlet den basvursam oluyor herhalde eskiden yıllar önce eve bakmaya geliyorlar di şimdi geliyorlar mi arkadaşlar cevaplar siniz sevinirim

Mertyigit

Üye
Üye
Valla bende gida yardimina basvurdum e devletten kabul oldu 300 tl eve gelen giden olmadi bekir

Mertyigit

Üye
Üye
Ama basvuruda sartlar varmis galiba diye duydumdu bizim durumumuz annem babam 65 yas yasli maasi aliyo bende engelli maasi aliom evde kira ne mal ne mulkumuz var

septik

Editör
Editör
Sydv, pandemi döneminde hane kontrollerini yapmadan e devlet üzerinden yapılan müracaatları Soybis üzerinden inceleyerek onay verip vermeyeceğine karar veriyordu. Her geçen gün pandemi kaynaklı kısıtlamalar kalkıyor, dolayısı ile hane kontrolu veya yıllık sosyal inceleme gibi durumların devam edip etmeyeceği meçhul, şahsi fikrim ise yavaş yavaş eskisi gibi her müracaat için tekrar hane ziyaretleri kısa zamanda başlayacaktır.

Mertyigit

Üye
Üye
Sosyal yardim basvuru hizmeti yazan yere gircen gezegen kardes sos yazinca cikio doldur formu sartlar uygunsa alirsin
Sehirden sehire farkedebilir ben 23 subatta basvurdum yarin alcam parayi

gezegen

Üye
Üye
Sosyal yardim basvuru hizmeti yazan yere gircen gezegen kardes sos yazinca cikio doldur formu sartlar uygunsa alirsin
Sehirden sehire farkedebilir ben 23 subatta basvurdum yarin alcam parayi
Başvuruyu yaptım. Evde çalışan yok, üzerimize ev yada araba da yok, engelli maaşı ve bakım maaşı alıyorum geçtiğimiz gün doğalgaz yardımı aldık. Bu hak bize de çıkar herhalde değil mi Ordu'da yaşıyorum?

Son düzenleme:

septik

Editör
Editör
Çıkabilir, sydv mutevelli heyetinin kararına bağlı.

Mertyigit

Üye
Üye
Bana gelmediler eve gezegen kardes

Tekerlekli Sandalye