Engelliler WhatsApp veya Discord Grubu

Yusuf Ateş

Üye
Üye
Selam aleyküm arkadaşlar 24 yaşındayım %52 işitme kaybiyim evde yalnız kalıyorum hiç engelli arkadaşım yok. Engelli okulu yerine Normal okula gittim çünkü ben normal insanlar gibi konuşabildigim için ve hocalar engelli okulda okumami istemediler 1 senede konuşmayı unutur dediler. Bu yüzden muhabbet edebileceğim bir grub varmi ?

İsen Buga

Üye
Üye
Aramıza hoşgeldin.
Whatsapp grubu yok ama dernekler var. Bazı işitme engelliler sizin gibi konuşabiliyor. Lakin derneklerde hemen hemen tamamı işaret dili kullanıyor zamanla konuşmayı unutabilirsin (bu konuda kesin yargı yok ama ben ikisini aynı anda yürütüyorum: işaret dili ile konuşma-dudak okuma vs...)

Yusuf Ateş

Üye
Üye
Aramıza hoşgeldin.
Whatsapp grubu yok ama dernekler var. Bazı işitme engelliler sizin gibi konuşabiliyor. Lakin derneklerde hemen hemen tamamı işaret dili kullanıyor zamanla konuşmayı unutabilirsin (bu konuda kesin yargı yok ama ben ikisini aynı anda yürütüyorum: işaret dili ile konuşma-dudak okuma vs...)
Dernekler nasıl bulabilirim hiç bilmiyorum

İsen Buga

Üye
Üye
Marmara İşitme Engelliler Derneği Bir iletişim kurun isterseniz. Derneğe hemen üye olmayın, öncelikle tanışmak istediğinizi söyleyin yeter: Bir cumartesi 12:00-19:00 saatler arası bir ziyarete gitmelisin görmelisin: Ortam sana uygun mu bir bak. Farklı bir sürü yerler var takıldıkları yerler var, oradan öğrenebilirsiniz.

Ogün 56

Üye
Üye
Selam aleyküm arkadaşlar 24 yaşındayım %52 işitme kaybiyim evde yalnız kalıyorum hiç engelli arkadaşım yok. Engelli okulu yerine Normal okula gittim çünkü ben normal insanlar gibi konuşabildigim için ve hocalar engelli okulda okumami istemediler 1 senede konuşmayı unutur dediler. Bu yüzden muhabbet edebileceğim bir grub varmi ?
Merhaba arkadaşım,bir grup bulabildinmi

Ogün 56

Üye
Üye
Merhaba

Tekerlekli Sandalye