Engelliler yamaç paraşütü yapar mı? Yapar..!

Halil Yılmaz

Yönetici
Yönetici
Hani o toplumun kafasına kazınan "engelliler yapamaz" sözü varya. İşta o ve ona benzer tüm cümlelere inat düzenlenen bir etkinliği sizinle paylaşmak istedim.

"Adana YÜRÜÇEK grubu tarafından engelliler için düzenlenen yamaç paraşütü etkinliği. "Selçuk Dinçer'in" enfes kareleriyle sizle paylaşıyorum. Resimleri bana ileten II. Engelliler konulu öykü yarışmamızda juri özel ödülü alan A. Ekiz'e de ayrıca teşekkür ederim."

a1.jpg
a2.jpg
a3.jpg
a4 (2).jpg
a4.jpg

Ekli dosyalar

• a1.jpg
    a1.jpg
    77.4 KB · Görüntüleme: 180
  • a2.jpg
    a2.jpg
    59.7 KB · Görüntüleme: 177
  • a3.jpg
    a3.jpg
    63.8 KB · Görüntüleme: 182
  • a4 (2).jpg
    a4 (2).jpg
    66.8 KB · Görüntüleme: 175
  • a4.jpg
    a4.jpg
    62.2 KB · Görüntüleme: 174
a4 (2).jpg
a7.jpg
a10.jpg
a15.jpg
aaa3.jpg

Ekli dosyalar

• a4 (2).jpg
    a4 (2).jpg
    66.8 KB · Görüntüleme: 189
  • a7.jpg
    a7.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 186
  • a10.jpg
    a10.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 180
  • a15.jpg
    a15.jpg
    43.6 KB · Görüntüleme: 180
  • aaa3.jpg
    aaa3.jpg
    28.2 KB · Görüntüleme: 178
Merhaba cagla,

Paylaşımını çok beğendim ve aslında yüksekten korktuğum için en büyük hayallerimden biri yamaç paraşütü yapabilmek hiç değilse ölmeden önce bir kerecik olsun o uçma duygusunu bir kez daha yaşamak istiyorum...bana hatırlattığın için teşekkür ederim sana...ayrıca cümlene bayıldım :)

ENGELLİLERİN ÖNÜNE ENGEL KOYMAZLARSA ENGELLİLER HER ŞEYİ AMA AKLINIZA GELEBİLECEK HER ŞEYİ RAHATLIKLA YAPAR !!!

Dostlukla kal, paylaşımla kal,

istemekle olmuyor azimle savunmak lazım : )
çok güzel kareler valla. bende bir ara düşündüm de malum bizimkileri ikna etmek kolay değil ... başka bahara inş . bende tadarım bu duyguyu.

ben niye herşeye atlıyorum onu da anlamış değilim ya ... neyse : ) insanın bazen kendini de çözemediği anlar oluveriyor... o anlardan biri olsa gerek şuan : )

Selam Fulya,

:) Kendine yaptığın özeleştirini burada da ifade etme cesareti gösterdiğin için gerçekten seni tebrik etmek istedim...

ben niye herşeye atlıyorum onu da anlamış değilim ya ... neyse : )
işte ben de senin bu gerekli gereksiz her konuya yanıt verme, bir şeyler yazma nedenini deyim yerindeyse her şeye atlamanı hala anlayabilmiş değilim :))))

Geri