Engellilerde rapor oranına göre muafiyet getirilmesi

Ümit41

SMS Activated
Sevgili arkadaşlar %10 bile ortapedik engeli bulunanlar bile ötv den muafken %80 raporu bulunan kalp hastası biri bundan neden yararlanamıyor bence bu saçmalık rapor oranın
a göre muafiyet getirilse hem devlet hem millet kazanır bununla ilgili gerekli yasa tekrar görüşülmeli bence saygılarımla

Özel donanımlı araç kullanabilir ibareli raporlarda engel orañina baķılmıyo diye biliyorum yanlışşa düzeltin

Yani doğuştan veya sonradan baş parmağı olmayan bir kardeşimiz rapor oranı %10 ken raporunda özel donanımlı araç kullanabilir ibaresi yazdığı için H sınıfı ehliyet alıp ötv den muaf olmuyormu nerde %40

Araba almıyacak olan bile araba alır bence devlet böyle kazanacak çıktısı olmaz sonuçta %40 indirimi olsa devlete % 60 ını ödeyecek

Öyle birşey Yok bnm annemin 2 eli bileğinden yok özel donanımımla araç kullanamaz ankaradan %95 raporu var eski yenileyınce İzmir'de %82 yani ÖTV'den faydalanamıyor iyice araştır 60 yaş üstü 10 puan getiriyor diğer ciddi hastalıklarda oranı arttırıyor

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

selam akadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim ben ssk lı olmadan önce sag gözden yüzde 32 raporum vardı sslı olduktan sonura 2ay önce bypas oldum 3 damar değişti acaba nasıl heyet raporu alırım yüzde kaç verirler malulen veya vergi indiriminden emekli olabilirmiyim 17 yıllık ssk lıyım 3800 gün prim var teşekkür ederim

Geri