Engellilere bir defaya Mahsus Kurum içi Nakil Şansı Hakkında

sekersizsakiz

Üye
Üye
Arkadaşlar Engelli işçiler için bir sefere mahsus tayin hakkı tam anlamıyla bir rezalettir.İçindeki sadece kurum içi tayin olabilir ibaresi ile yine ve yine bizlerin önlerini kapadılar .Çünkü çoğu kurumun başka bir ilde şubesi olmadığı gibi yine çoğununda iki yada üç tane var .Başta bizlere ne söz verildi,engelli işçi arkadaşlarımız ailelerine kavuşacaklar denmedi mi? Şimdi bu yüzden hakkı elde edenleri kutluyoruz ama diğer arkadaşlarımızıda unutmamalarını diliyorum.Buna bende dahilim ve bir şeyler yapmalıyız.Ben şahsen günlerdir nerdeyse bütün bakanlıklara mail ve telefon yağmuruna tuttum ,çoğu forumda birlik olma mesajları verdim .En azından sizlerdende bu konuda hakkınızı arama adına bu yasanın yanlışlığını ilgilere bildirmenizi rica ediyorum.Ağlamayana ekmek vermezler ,birileri başarsın ben nemalanayım diye beklerseniz çok beklersiniz.
Hazır böyle bir şans elinize geçmişken bunu değerlendirmenin yollarını arayıp sesinizi duyurun.Sadece bu forumda bile onlarca konu açılmış ben işçiyim nasıl tayin olurum diye elimizde geleni yapmassak sesimizi duyurmassak kimse bir şey yapmaz.Birlik olup bu oyunu bozalım derim.

sekersizsakiz

Üye
Üye
Bir tane bile işçi yokmu burda tayin problemi yaşayan bizim gibi bir yol bulmak için didinen sadece bir kaç kişimiyiz :mad:

Tekerlekli Sandalye