Engellilere polis evi öğretmen evi gibi yerlerde kalmak indirimlimi

farfan

Üye
Üye
engellilere polis evi öğretmen evi gibi yerlerde kalmak indirimlimi kayseriye gideceğimde orda kalmak için soruyorum otelde kalmaktansa devlette kalmak daha iyi olabilir

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Öyle bir indirim söz konusu degil ama kişisel ricada indirim yapılır mı bilmiyorum, polis evine polis yada yakını olmayınca almazlar sanırım

farfan

Üye
Üye
peki öğretmenevinde falan alırlar mı bilginiz var mı 1 gün lüğüne kayseriye gideceğim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ögretmen evler alır sanırım net olmamakla birlikte netten adresine telefonuna bakıp sorun birde bayram öncesi yer olmayabilirde net birşey diyemeyiz ki:(

M

mavibalina2012

Guest
Sayın farfan,

Kamu çalışanları kamuya ait misafirhane, sosyal ve turistik tesislerden Devletin belirlediği ücret tarifesi baz alınarak faydalanırlar... Kurumlar inisiyatifleri doğrultusunda kendi çalışanlarına oranı önceden belirleyip açıklamak suretiyle diğer kamu çalışanlarının tarifesinden biraz daha fazla olmak ve tüm çalışanlarına eşit ücret tarifesi koşuluyla ekstra indirim yapabilirler...

Kamuya ait bu tesislerde yatak sayısı sınırlı olup talep fazla olduğundan önceden revervasyon yapmak suretiyle yararlanmak daha mantıklıdır ancak istenildiği her anda yer bulamama sorunu vardır.... Gitmek istediğiniz şehirde bulunan Öğretmen evlerini veya Polis Dinlenme Kamplarını arayıp yer durumunu ayarlamak lehinize olacaktır.... Kamuya ait tesislerde ücret tarifesi özellere nazaran daha uygun olup hizmet kalitesi diğer yerlere nazaran daha yüksektir....

İyi bir tatil dileklerimle, sağlıcakla ve esenlikle kalınız...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Polis evlerinde kalabilmek için kesinlikle polis ve polis yakını olmak gerekiyor. Bu konuda gerçekten çok da esnek olmayan bir tutumları var.

Öğretmen evleri ise her şehirde çok rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve oldukça güvenli, fiyat olarak üyelerine çok uygun ( üye; öğretmen ve öğretmen yakınları ) hizmet kalitesi de çok çok gelişmiş her açıdan en konforlu, en rahat ve engelli odaları da bulunan mükemmel konuk evleri. Öğretmen evlerinde de konaklamak için geçerli olan bir engelli indirimi sözkonusu olmamakla birlikte bu konuda siz engelli olduğunuzu beyan ederseniz size yapabilecekleri indirimi yapmaya çalışıyorlar ve sizi üye indiriminden faydalandıracak kadar imtiyaz gösteriyorlar. Ben çok memnun kaldım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Sağlıcakla kalın, paylaşımla kalın,

Tekerlekli Sandalye