Engellilere zam için sesimizi duyuralım

Basgedikli

Üye
Üye
Selam değerli arkadaşlar.Malum bu enflasyon ortamında engellilere ödenen maaşlar bırakın geçinmeyi,Bir kaç gün idare edibilmeyi dahi sağlayamıyor.Seçim dönemine girildi ve endüşük emekli maaşı alanlara,gazilerimize zamlar yapıldı.Emeklilerin bayram ikramiyesi arttırıldı.Toplumun en düşük maaşı layık görülen biz engellilerin durumları ise görmezden geliniyor.İşte şimdi tam zamanıdır.Sosyal medya platformlarında Twitter vs.organize olalım.Engelliler zam istiyor tagı açıp hepimiz süreki yazalım.Ülke gündeminde zammı alıncaya kadar yer edinelim.Bu gün engelli maaşı alan ülkemizde 750.000 Vatandaşımız var.Bu sayıya 65 yaş aylığı alanlar ve evde bakım ücreti alanlar dahil değil.Yani ailelerimizle beraber 4-5 milyona ulaşan bir kitleye sahibiz ama sesimiz maalesef hiç çıkmıyor.

Hemen bugünden itibaren,yazmaya başlayalım.Ailemizi,arkadaş çevremizi,yakınlarımızı da dahil edip dikkatleri üzerimize çekelim.Çekingen davranmakla elimize bir şey geçmeyecek.Vakit kaybetme lüksümüz yok.Hepimiz gayret gösterelim.Aramızda sosyal medyayı çok iyi kullanan,yetenekli arkadaşlarımız illa ki vardır.Bu arkadaşlar ön ayak olsunlar,Hemen faaliyete geçelim.Bu yazıyı okuyan hiçbir engelli arkadaşım kayıtsız kalmasın lütfen.Forumdaki her üyeye bu sayfayı gösterelim.Birleşirsek üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir husus yok.Hepinizden azami gayret bekliyorum.Saygı ve sevgi ile...

Ben Twitterde bir tag açtım ve bütün herkesi bu taga yazmaya bekliyorum. #Engellilerezamistiyoruz https://twitter.com/hashtag/Engellil...=hashtag_click

Tekerlekli Sandalye