Engellilerin maçlara girebilmesi için PASOLİG bilet alması?

Safak41

Üye
Üye
Fenerbahçe taraftariyim ve suana dek hic maclara gitmedim cok gitmek istiyorum.. Fenerbahce engelliler icin kac bilet ayiriyo veya o bilet icin napmam lazim ve stadta engellileri nereye koyuyorlar bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler

İbr

Üye
Üye
Fenerbahçe taraftariyim ve suana dek hic maclara gitmedim cok gitmek istiyorum.. Fenerbahce engelliler icin kac bilet ayiriyo veya o bilet icin napmam lazim ve stadta engellileri nereye koyuyorlar bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler

Kardeş engelli kimlik kartı çıkartacaksın ve bununla paso ligle bilet almaya gittiğinde ücret almıyorlar

Safak41

Üye
Üye
Başbakanlik ozurlu kimlik kartimi? Oysa o car ve nasil alabilcem stada mi gitmek zorundayim ve nasil oluyo tam bi bilginiz carsa bilgilendirirsebiz sevinirim

E-ge-men

Üye
Üye
Başbakanlik ozurlu kimlik kartimi? Oysa o car ve nasil alabilcem stada mi gitmek zorundayim ve nasil oluyo tam bi bilginiz carsa bilgilendirirsebiz sevinirim

Arkadaşım bende GS taraftarıyım:D.Kısaca bahsedeyim sana.Gs da genelde Salı veya çarşamba günleri kendi resmi internet sitesinde engelli biletleri için başvurular başlamıştır diye bir duyuru yapılıyor.Duyurunun alt kısmında başvuru formu var bu formu Başbakanlık Özürlü kimliğindeki bilgilere göre dolduruyorsun.İlk belirlenen 260 kişi (bunların 84 engelli, 88 x 2 Tekerlekli Sandalye ve refakatçisi)Daha sonra bu belirlenen 260 kişinin isim listesi bir sonraki gün kulübün internet sitesinde yayınlanıyor.Bu 260 kişi arasına girebilmek için bilgisayarın başından ayrılmaman gerekiyor.Maça gitmeye hak kazanan engelli arkadaşlar maç günü özürlü kimlik fotokopisi ve zorunlu olarak Passolig kartı ile birlikte engelli gişelerinden biletlerini almak sureti ile maça girebiliyor.Dediğim gibi eğer passolig kartın yoksa maçlara giremiyorsun.Ben inat edip passolig kartı çıkarmadığım için artık çok sevdiğim takımımın maçlarına gidemiyorum.Galatasarayda durum böyle.Umarım sana faydalı olabilmişimdir.Sağlıkla kal. .

Tekerlekli Sandalye