Engellilerin renkli günü

gülümse_hayata

Üye
Üye
Happy Land Junior Infants & Nursery School ile Colony Hotel işbirliğinde 18 Yaşüstü Engelliler ve Rehabilitasyon Merkezi’ne yeni yıl yemeği verildi.

Colony Hotel’de yer alan etkinlikte, ana okul öğrencileri engelli abla ve abilerine şarkılar söyledi, dans gösterileri sundu çeşitli hediyeler verdi.
Arkın Group Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Erbil Arkın’ın da çocuk ve engellierle yakından ilgilendiği onlarla sohbet ettiği etkinlikte “Noel Baba” da çocuk ve engellilere yeni yıl hediyeleri dağıttı.

Etkinliğe, Sosyal Hizmetler Dairesi Sorumlusu Üngül Kanburoğlu, Arkın Group Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Erbil Arkın, Happy Land Junior Infants & Nursery School Direktörü Cevdet Öztürk, daire, merkez ve otel yetkilileriyle, çocuk ve engelliler katıldı.

Happy Land Junior Infants & Nursery School Direktörü Cevdet Öztürk ile Colony Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Cevdet Özalp etkinlikle ilgili basına bilgi verdi.
Happy Land Junior Infants & Nursery School Direktörü Cevdet Öztürk, her yıl 18 yaşüstü engellilere yönelik etkinlikler düzenleyen ve elde ettiği gelirleri bu kuruma bağışlamakta olan okulun engellilere dün Colony Hotel sponsorluğunda yeni yıl yemeği verdiğini belirterek, bu güzel etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Colony Hotel ile katkılarda bulunan Kamelya Çiçekçilik’e teşekkürlerini sundu.

Colony Hotel Yiyecek İçecek Müdürü Cevdet Özalp ise böylesine anlamlı etkiliğe otel olarak katkı koymaktan duydukları memnuniyeti belirterek, Arkın Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erbil Arkın’ın sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek olmaya devam edeceğini kaydetti.

.kibrisgazetesi

Tekerlekli Sandalye